Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vettetek fel babátok...

Mit vettetek fel babátok keresztelőjére? Milyen ruha illik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam hosszú fekete alkalmi szoknya volt fehér ujjatlan csipkés felsővel (tavaly augusztusban).
2009. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 1 szép ruhám,amolyan alkalmi,v mondjam azt h kisestélyi....de ezt ne úgy vedd h huhhhh estélyi....amolyan nyárias de elegáns!
2009. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármit felvehetsz, ami alkalmi és kényelmes is. Nem fontos, hogy fekete-fehér összeállítás legyeb (bár igaz, hogy az nagyon alkalmi), igazán az a fontos, hogy te jól érezd benne magad, hiszen azért elég meleg is van, emellett számíts arra, hogy lehet, hogy állnod is kell meg le is kell térdelni...
2009. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiam ketesztelöje is nemsokára lesz, én veszek magamnak egy hófehér nyári ruhát, valami szépet, a fiam is fehérben lesz. A keresztfiammal is összeöltöztünk a ketesztelőjén:)
2009. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most tavasszal voltam,az anyuka fiatal (25),és amúgy is csinike,így ő fekete gatyót,hozzá fehár blézer,ezüst övvel és ezüst cipővel,tényleg csini volt(am nemtom h csinálta,dundus volt világ életében de szülés után eskü bomba jó alakja lett:D),a sors fintora hogy én is hasonlóan voltam felöltözve,bár én fekete szatén-selyem térdnaci,ezüst magassarkú fehér csini kabi ezüst hajpánt.Csak említésképp,hogy kertvárosban lakunk(ill én félig)ahol azért járnak templomba,hogy egymásna mutogasság a ruháikat és nem a fiatalok hanem az idősek:D


Egyébként csinin feltudsz öltözni biztos,érzésből,jön az:D

2009. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!