Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lányom reggel és...

8 hónapos lányom reggel és este is nagyon kevés tápszert fogad el. Hogyan pótolhatom neki? vagy nem számít a mennyiség, ah neki elég?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 09:43
 1/5 Kerria ***** válasza:

Szerintem annyit ettess vele amennyit kér. Napközben úgyis már hozzátáplálsz-gondolom, az jobban laktat.


Lehet azokat jobban szereti már ezért nem akarja elfogadni a tápszert.


Amíg nem fogy, nem tűnik betegnek, addig ne aggódj emiatt, szerintem.


Ha mentek dokihoz, védőnőhöz kérdezz rá, ők csak többször találkoznak ilyen esettel.


Szép napot!

2012. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a már hozzátáplált babáknál is meg kellene h legyen a napi 500ml tej/tápszer. Fiam 7 hós korától EGYÁLTALÁN nem volt hajlandó tápszert inni (éjjel még csakcsak lecsúszott kb 50 ml, de nappal semmi), így mi tejéppel helyettesítettük. Az orvos azt mondta, h ne erőltessem, a tejpép is jó, főleg h szépen evett és gyarapodott.
2012. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia.kisfiam is 8 hónapos és ő sem hajlandó meginni a tápszert.ha iszik is belőle akkor is csak 50-60 ml.én fürdés után kekszes pépet adok neki ezt imádja.én nem erőltetem neki a tápszert.volt már olyan hogy 1 hétig nem evett tápszert,csak főzelékek,pépeket stb.mindig megcsináltam neki és utána kiöntöttem mert nem kellett neki.próbáld meg hogy tejpépet adsz neki reggel és este
2012. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, a lányom 6 hós koráig szopizott, akkor már bőven hozzátápláltam és 7 hósan már nem kérte a cicit. Akkro ivott 2-3 hétig tápszert, de aztán már nem kérte. Azóta sem, 10 hós. Én mindent tejesen készítek el, belecsempészek egy kics sajtot, vajat, tejfölt és tejet a napi étkezésekbe. A tejpépet is csak ritkán fogadja el. Most 10 hós és 13 kg, nem aggódom.
2012. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lányom 2 hét alatt nem hízott egy grammot sem:(
2012. ápr. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!