Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázó lap/feltét! Csak...

Kerria kérdése:

Pelenkázó lap/feltét! Csak 70*50, illetve 80*70-es méret létezik?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmire gondolok.

4 hónapos kislányom lassan lelóg róla, és lassan a vége, pont a popsijánál lesz (jó, az még legalább 4-6 hét).

Hogyan pelenkázom majd akkor? Meg ha nagyobb lesz? Vagy Te hogy csinálod?


Elnézést ha hülyeség amit kérdezek, de fogalmam sincs... :s Köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 1. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nagy van , 70x80-as, és átlósan teszem rá. Ez a pelenkázó pár centivel rövidebb mint az eredeti volt, de azt már nem gyártják.. sajnos. Kikában vettük a legnagyobb pelenkázót, erre 1 évre rá a rávalót kivonták a forgalomból, ezért most a 70x80-as méret van.
2012. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:

Én 3 évig pelenkáztam fekve az igen hosszú lányomat, de sose volt ezzel gond. Mondjuk én méretre vágattam a fa alapot, ami rákerült egy komód tetejére. De a pelusozó lap hasonló volt, valószínűleg akkor a nagyobb méret.

Ja igen, mivel nem érte végig a lap hosszában a fa alapot, ezért a feji végéhez odacsavartam egy törölközőt is. Amikor már tényleg nagy volt a gyerkőc, inkább erre fektettem a fejét, így a lába se lógott le annyira. De nem lesz ez gond, hidd el, ha le is lóg a lába térdből, nem csúszik le.

2012. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 1. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!