Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen igényes módszerekkel...

Milyen igényes módszerekkel tudok nekilátni a fültágításnak? Láttam létezik kezdő készlet, de a legkisebb méret 3mm vastag. Esetleg tud-e vki olyanban segítséget nyújtani hogy ilyen készletet hol kaphatnék: www.piercingbolt.hu/img/c/234-category. Jpg

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 22:17
 1/4 anonim válasza:
szerintem ne csinálj gusztustalan a páromnak is volt már egy éve kivette és megbánta nem fort be neki.De ez a te saját dolgod hogy mit akarsz egy tetkó és egy piercing nem olyan gáz min az
2011. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hot_kiss ***** válasza:
A linket nem tudtam megnézni, de szerinteem nemfontos, hogy először vegyél egy készletet. Én is épp most tágítom a fülem. Először csak sima fülbevaló volt benne, aztán patkó piercing, fésűfog, most fülpiszkálópálcika, aztán holnapváltok nyalókáspálcára vagy tollbetétre és az már 4mm.
2011. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az első válaszadónak üzenem, hogy nem azt kérdeztem, hogy Neked tetszik-e.....amúgy pont ezt a fülbevalósdit akartam kikerülni, de sokan mondták, hogy fogpiszkálóval kezdjek, csak az a bajom, h mivel munkám során emberekkel kell, hogy találkozzak, elég hülyén nézne ki egy fadarabka a fülemben :P
2011. ápr. 10. 18:58
 4/4 hot_kiss ***** válasza:

FÜLPISZKÁLÓ pálcika, NEM FOGPISZKÁLÓ, mert az fa és belerohad a füledbe, ahogy felszívja a gennyet.

Csakis műanyagot vagy esetleg fémet tegyél bele és ha elvágod 1-2 centisre a dolgot, amit a füledbeteszel, akkor senkisem fogja olyan húdefurcsán tekintgetni(:

2011. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!