Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég ciki kérdés, de egyben...

Elég ciki kérdés, de egyben vicces is?

Figyelt kérdés

2 éves kislányomat mostanában nagyon izgatják az új dolgok.

állandóan megakarja fogni az apja kukiját :O

nyúlkál érte mindig megakarja fogni, mondtuk neki hogy nem szabad apának fáj, apának kukija van csak anyának meg babának van nunija, (bilizünk közben ezerrel) szóval állandóan ez van, ha a férjem felfekszik az ágyra már csap is le rá !

hogy tereljem el a figyelmét, persze nem állandóan csinálja de 3 naponta rájön ez a dolog..



2012. ápr. 2. 21:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk ne mászkáljon elötte anyaszült meztelenül a férjed.
2012. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
úgy, hogy a férjed meztelen? mert akkor egyszerű, itt az ideje, hogy ne legyen meztelenül a gyerek előtt.
2012. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem azt ne mndd, hogy nem szabad, csak ha fájdalmat okoz, inkább apa térjen ki a támadás elől:) Menjen ki vagy váltson testhelyezetet, vagy birkózza le a kisasszonyt játékosan, mellette pedig ahogy írod, el is mindhatod, kinek milye van:) Szóval szerintem kevés infó, terelés, és semmiképp sem tiltás.
2012. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%

A fiamat is érdekli ez a dolog mostanában. Ha bugyiban vagyok, akkor jön egyből és mutogat, hogy "pum". Ha apa zuhanyzik, a "kukó" az első, ami feltűnik neki.

Szerintem természetes, hogy érdekli őket a dolog. Én is mindig elmondom neki azt, amit fenn leírtál. Nem kell nagy problémát csinálni belőle, aztán majd elhagyja. Utána kb. 4-5 évesen érdekli őket ismét.

2012. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Én sem tartom helyesnek, hogy a férjed meztelenkedik a gyerek előtt, persze, hogy kíváncsi. Az más, ha esetleg a kádban fekve látja, el kell neki magyarázni mi az, de hogy teljesen testközelben legyen az apja nemi szervével, ez már nagyon nem természetes.
2012. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

apa öltözzön fel. bocs, hogy megkérdezem, de erre ég nem gondoltatok?


és nyugodtan mond, hogy a fiúknak fütyijük van, a lányoknak puncijuk, ő kislány, neki is puncija van, ez nem ciki, természetes dolog. majd az oviban meg táthatja a száját, hogy nem csak a babáknak meg anyának van nunijuk ;)

2012. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

na várjatok..

ki a fene írta hogy meztelen????????


azért annyira aberáltnak ne nézzetek már nem tartozunk a nudistákhoz..


egyszerűen látja hogy akár pizsamanadrágon keresztül hogy valami kintebb áll az apjának..


jézusom ezt eléggé félreértelmeztétek..

2012. ápr. 2. 21:15
 8/26 anonim ***** válasza:
45%
Bocsi, de miből olyan egyértelmű, hogy a férj meztelen? Légyszíves meséljétek már el. Nekem is elsőre az jött le, de aztán átgondoltam, hogy akár nadrágban, alsónadrágban is nyúlkálhat oda... nem? Elnézést az offért.
2012. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó vagyok, jellemző az oldalra, hogy a kákán is csomót keres itt mindenki. Ez van :)
2012. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

köszi szépen.

ezen most nagyon ideges lettem.

nadrágon át akarja megfogni neki egyértelmű, nem lógatja a szájába a férjem ...

2012. ápr. 2. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!