Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ezt láttátok már?

Anyukák! Ezt láttátok már?

Figyelt kérdés

[link]


Találtam egy petíciót is..

[link]


Nekem megáll az eszem. Bár egyes családoknak nem ártana, ha nem pénzt kapnának a kezükbe, és olyan helyre hordanák, ahova nem kéne......


2012. ápr. 2. 22:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát egyáltalán nem vagyok meglepődve. El fogjuk tudni költeni, azzal nincs gond, de hát mégis...
2012. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
igen láttuk már volt kiirva hát szép lesz igy mindent dupla áron ttudunk majd megvenni
2012. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Hm! Na most én is nagyot néztem! Hát igen, vannak akiknek pénz helyett ez jobb lenne de már nekem speckó ki van a tököm a kisebbséggel..... Nem kell rasszistának nézni, de miattuk annyit szív ez az ország hogy nem hiszitek el! Én így is úgyis kaját veszek belőle de ezek majd hogy fel lesznek háborodva hajjajjj :O
2012. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak egy bolt van,ahol lehet vele vásárolni,és sokkal drágább minden,mint máshol. Kész ráfizetés lesz. Kisebb helyeken pedig nem is tudják levásárolni. Valakinek jó üzlet ez az u8talvány.
2012. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

ez már megint valaki "biznisze".

azok a családok, ahol a családiért szülnek gyereket, majd elisszák, ugyanúgy ezt is elfogják inni. Simán megveszi valaki tőlük az utalványt 30%-ért és az összeget elissza.

Szóval ez nem megoldás.

Teszek rá miben adják a családit, de akkor fogadja el a gyógyszertár a gyerekeim havi 15 ezer ft-os gyógyszeréért, fogadja a speciális bolt a spec. étrendjükért, fogadja el a buszsofőr amivel orvoshoz hordom őket, vehessek a turisban ruhát rajta nekik és még sorolhatnám.


Tescoba, CBA-ba, csárdákba egyáltalán nem járunk, itt nem költhetjük. De lehet az lesz, minden hónapban elmegyünk welnessezni és közlöm a tartós beteg gyerekeimmel, hogy ez van étel helyett:(

Ki akarják ezek csinálni a szegényeket ez már biztos...

2012. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hű, nem láttam, hogy ki volt már írva, elnézést!


Mi is eltudjuk majd költeni, de ahogy írták, mégis......

Nem tudom még mit fognak kitalálni, csak egyre rosszabb lesz.. :-(

2012. ápr. 2. 22:33
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
És majd abból is ingyen nyaraltatjuk az ismeretleneket? olvastátok az utalvány tájékoztatóját?Engem felháborít!!!
2012. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Alapötlet nem rossz , de szerintetek nem lesz olyan aki eladja vagy cigit és italt vesz belőle??

Nekem nem gond ha utalvány lesz teljesen mindegy mivel fizetem ki a pelenkát és az ennivalót.

2012. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Hát én egyáltalán nem örülnék neki!!Mi mindig a picire költjük !!!!hát szerintem ebből akkor pelenka nem lesz!!igaz el lehet költeni kajára is és fizikor meg veszek pelust meg a többi!!De én mindig a családit kapom meg leghamarabb és persze mindig a pelenka fogy el leghamarabb!!!
2012. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is teljesen mindegy hogy pénzt vagy utalványt adnak. Örüljünk neki hogy legalább kapunk, szerintem így is úgy is mindenki el fogja tudni költeni. És amúgy egyre több üzlet, kisebb-nagyobb bolt, hentesek, pékségek fogadják el.
2012. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!