Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves várandós, szülés előtt...

Kedves várandós, szülés előtt álló leendő anyukák, apukák, ezt láttátok már?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=beF7ayuKx1w


Engem úgy meghatott! :) Hátha másnak is mosolyt csal az arcára. :)


31 hetes kismami


2012. márc. 8. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos császárom lett, és a férjem kapta meg először a babánkat, és hát azóta is odavan azért a pillanatért! Nagyon büszke volt! :)
2012. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó videó! Igaz már láttam, de ahányszor megnézem mindig elsírom magam rajta. :)

Az a rész tetszik a legjobban, mikor az a fiatal apuka úgy fogja a gyermekét, h közben beszél hozzá.


Ezt a módzsert több kórházban is csinálhatnák!


38 hkm

2012. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Na ezért akarunk a Péterfyben szülni, nekem tuti császárom lesz, és azt akarjuk, hogy apa bent lehessen.
2012. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Könnyek szöktek a szemembe és pici irigység,mert egy éve várunk a babára.
2012. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ugye, milye szép? :) Nálunk apukája bejöhet, ha esetleg császár lenne, bár eddig nem úgy néz ki... De csak mert ő is ott orvos, ahol szülök majd. Nem is értem, miért nem ez a gyakorlat mindenhol, olyan hihetetlen pillanat lehet! :))


Kedves utolsó, remélem mihamarabb sikerül Nektek, drukkolok!!! :)

2012. márc. 8. 17:09
 6/16 anonim ***** válasza:
Gyönyörű volt! Még nem láttam, de kipotyogtak a könnyeim:) 39+2 km.
2012. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is a Péterfybe fogok szülni pár hét múlva és úgy néz ki, hogy császár lesz mert nem akar befordulni a picur. Remélem nálunk is így lesz. :)

34hkm.

2012. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Biztosan! :)


Könnyű szülést nektek, és sok boldogságot! :)

2012. márc. 8. 18:33
 9/16 anonim ***** válasza:
Olyan gyönyörű ez a videó! Én is megkönnyeztem, pedig én még évekre vagyok a szüléstől, de most küzdök, hogy később majd teherbe eshessek! De remélem, mire odakerülök, és esetleg császár lenne, akkor nálunk is bejöhet majd így az apuka. Olyan szép pillanatok ezek!
2012. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Babi0906 ***** válasza:

Na jól kibőgtem magam :) Már alig várom, hogy én is átélhessem, olyan hihetetlen :)

29+3 hkm

2012. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!