Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Hydrophiles fürdetőkenőcsöt...

A Hydrophiles fürdetőkenőcsöt hogyan kell használni?

Figyelt kérdés
A Vízben nem oldódik. Rá kell kenni a baba bőrére, vagy a vízben oldjam fel?
2012. ápr. 3. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

A borere is kenheted, az a lenyege, hogy megvedi a viz szarito hatasatol. Olyat is hallottam, hogy valaki osszehabveozte kis vizzel es ugy tarolta, igy mar oldodott a vizben.


Csak offkent jegyzem meg, hogy en egy napig sem hasznaltam, mert tele van koolajszarmazekkal, ami eltomiti a polusokat. A polusok pedig fontos meregtelenito szerepet toltenek be, igy nem jo, ha el vannak tomodve.

2012. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Naturlandos Unguentum hydrophilicum nonionicum fürdető kenőcs van.Ezt én úgy szoktam,hogy nyomok a tubusból a kezembe,szétkenem mintha szappanoznám és bevizezem a kezem és így kenem a baba vizes bőrére majd vízzel lemosom az egész testét utána.
2012. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt is lehet, hogy mikróban egy kis vízzel összemelegíted, így megolvad, és azt teszed a fürdetővízbe. Egyszer próbáltam, nekem nem jött be, de van aki szereti így.


Én fürdés közben kenem be vele a kis testét, de van, aki pl. fürdés előtt átkrémezi mindenhol, és aztán a vízzel lemossa.

2012. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak csak annyit,nekünk azért írta fel a gyerekorvos,mert nagyon ki volt száradva a lányom bőre és még gyógyszertári testápolót is kellett kevertetni,na a kettő együtt néhány nap alatt helyrehozta a bőrét,most gyönyörű,sima és puha:igazi bababőr.
2012. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kispohár vízbe nyomtam, bele a mikróba, utána a lötty ment a fürdővízbe, kb. 1 éves korig ez volt.
2012. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a bőrére kenjük a fürdővízben, mintha szappannal kennénk, de fürdés előtt is be lehet kenni a babát és a vízben csak leöblögetni.

(Amúgy nem tudom, honnan ered ez a kőolaj-mizéria, én eddig csak az aloe-verás ismerősöktől hallottam ezt az okosságot, akik mindjárt ajánlanak is helyette jó kis aloe szappant pár ezerért ... Vajon miért??)

2012. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én rákentem a kádra, majd ráengedtem magas nyomással a vizet, ami így felhabzott. Olyan lett, mintha habfürdőt tettem volna bele.
2012. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam csinálni,hogy egy eléggé sűrű kis szűrőbe nyomok krémet,és ráengedem a meleg vizet a zuhanyrózsából.

tök jól és gyorsan feloldódik

én nem kenegetem fürdés előtt a babám bőrét,csak a vízbe teszek,és úgy fürdetem.

legelőszőr úgy csináltam..,de nagyon csúszott,ahogy betettem a kádba a kicsit,és féltem,hogy elejtem..:)

2012. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!