Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket főztök mostanában...

Miket főztök mostanában anyukák? Nekem már nincs ötletem. Olyan étel ötleteket szeretnék, amiből ehet az egy éves fiam is és persze nem túl időigényes.

Figyelt kérdés

A férjemet hiába kérdezem, neki mindegy.

A levesek nagy része szintén kilőve, mert abból a párom nem tud vinni másnapra.


2012. ápr. 4. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szia én ma babgulyást csinálok és abból ehet a kisasszonyom is vajbabból csinálom és husi meg marhahusi amit ehet nekünk majd becsípősözöm neki meg csak simán egy kis füszerrel
2012. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

nálunk az vált be, hogy mondok 2-3 alternatívát a férjemnek, abból már tud választani. csak a "mit főzzek holnap?"-ra képtelenek :-)


nálunk mostanság ezek vannak:

grízes tészta, sült csirkecomb krumplival, krumplifőzelék, rizs sajttal töltött csirkemellel, túrógombóc, krumplistészta.

2012. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Stefánia vagdaltat csináltam krumplifőzelékkel.Mindenki imádja, és az másnap is nagyon fincsi!!!

Volt előző héten rakott tészta.Nagyon kicsire vágsz sertés húst, azt pörköltnek megfőzöd, vagy akár darált húst.Tésztát ki kell főzni.Egy tepsibe bele öntöd a tésztát, rá a pöri, füstölt sajt, tejföl.Az egészet jól össze kell keverni, a tetejére mehet maradék tejföl és sajt, és addig kell sütni még arany barna nem lesz.Imádom..

2012. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyre jobb és jobb ötleteket kapok! :)

Ez a rakott tésztás husis-t biztos kipróbálom, unalmas az örökös pörkölt-tészta/nokedli párosítás.

2012. ápr. 4. 16:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ma rakott zöldbabot csinálok, előtte volt tökfőzelék rántott sajttal. Babámnak most paradicsomos krumplit főztem külön cs.mellel. Mostanában lesz sóska és spenót is, mert mi nagyon szeretjük. Amit mi nagyon szeretünk: pulyka vagy cs.mellet felkockázok, hagymát pirítok, rá a husi. És bármit rakhatsz hozzá, amit szerettek. Gombát, mexikói keveréket, akár gyümit is (barackot). A végén liszttel sűrítem és rá tejszín.
2012. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rántott hekk volt, kukoricás rizzsel...
2012. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha már semmi nem jut az eszembe akkor innen szoktam főzni valamit,olcsó és gyors!


[link]

2012. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Így már tudok miből szemezgetni.

Ha bejöttek a fiúk, felsorolom a javaslatokat. :)

2012. ápr. 4. 18:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Főzelékeket szoktam fozni, hozza fasirt vagy csirke pörkölt szokott lenni.

Most épp sült csirke comb van, zöld fűszeres, hozza krumplipure.

Sokszor csinálok tésztát, azt a lanyom imádja. Ma vacsira volt sajtos-tejfolos teszta. De nagy kedvenc a bolognai, a zoldborsos tejszínes teszta csirkemellel, brokkolis sajtmartasos teszta.

Vagy rakott zöldségek, pl karfiol, kel, padlizsan, cukkini.

2012. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a mai kaja: tojás leves gyönggyel, vadas csirke tésztával.

Egy ötletnek.

2012. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!