Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott valaki fogzásra Germicid...

Adott valaki fogzásra Germicid-c kúpot a babájának?

Figyelt kérdés
Semmi sem segített és nagyon fáradt a babám (is)Nagyon nyugtalan éjjel,dobálja magát és nyöszörög.Használhat a kúp?
2009. jún. 16. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerinem az lázcsillapító inkább, és azt nem szabad adni, ha lázas.

Nurophent, Panadolt, gengigélt, Viburcolt, Camomillat adhatsz.

2009. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki kimondottan azt mondta, hogy csak akkor kapja, ha 38 fölötti láza van.
2009. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Germicid kúp kifejezetten lázra van! De a fogzás nem okoz lázat!!! Ezt az orvosunk mondta és nekünk nem is volt lázas de még hőemelkedése sem volt!
2009. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én adtam tegnap mert 38.7 volt a láza és, márra áttört a fogacska csücske.
2009. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont azt mondták hogy jó fogzásra.Csak nem minden nap.
2009. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ahogy a germicid c kúp,úgy a panadol és a nurophen is ugyanúgy lázra van.fogzáskor klassz szolgálatot nyújt egy rágóka,vagy dentinox
2009. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én szoktam adni mert más nem használ.

Kipróbáltuk mindent:

Dentinox gél,szart sem ért este(legalább is nálunk)

Viburcol kúp,szintén nem használt,első este igen,utána sorozatosan nem.

Rágókák nem érdeklik a gyereket,max 1-3 percig utána elhajítja

Szóval 2 napja adom neki a Germicid-C-t és alszik:)))

Meg persze mi is.Úgyanúgy fáj a gyereknek mintha neked fájna a fogad.Te veszel be gyógyszert,hogy ne fájjon,akkor a gyerek miért ne kaphatna fájdalomcsillapítót???

Rossz volt nézni ahogy szenvedett éjszakákon át,tiszta nyűgös volt nappal.

Ha valaki elítél ezért,tegye.

De mindenki gondoljon arra,hogy milyen rohadtul tud fájni egy fog.A gyerek miért szenvedjen???

2011. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó választ én is írhattam volna. Mi is végigmentünk az összes "humánusabb" lehetőségen. A Viburcol nem ér semmit, a gélek sem. Én ma döntöttem úgy, hogy megpróbálom éjszakára a Germicid C-t, mert ez a szenvedés, nyűglődés nem jó se neki, se nekünk. Pedig nem vagyok gyógyszer párti, de elegem van azokból a szerekből (homeopátia pl.), ami majd csak 2-3 nap múlva hat.
2013. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!