Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós a babám és ma kaptam...

8 hós a babám és ma kaptam tököt, de nem sütőtököt, hanem sima tököt. A kérdésem az h lehet e már neki adni és ha igen akkor azt hogyan készítsem el neki? Hogy kell és mivel csináljam meg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
bőven lehet már neki adni sárgarépával és krumplival
2009. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magában is megfőzheted kicsi kaporral.

Én rántást majd tejfölös habarást is teszek minden főzelékbe, mert úgy nagyon finom.

A tököt gyalulni szokták/vagy reszelni amivel megtudod csinálni.

2009. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en babam 7 honapos es egy hete adok neki tokot, nagyon szereti. Egy kis tokot meghamozok,kimagozom, apro kockara vagok, egy-ket szem kozepes krumplit ugyancsak aprora kockazok, oliva olajban(lehet sima napraforgo olaj is)megparolom, pici vizzel felontom, egy kis darab csirkehusit rakok bele es egy szal kaprot.Miutan puha minden osszeturmixolom es kesz.Jo etvagyat!
2009. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!

Tehát lereszelem és utánna megfőzöm?Aztán azzal keverem amivel akarom....krumpli, répa..stb

Mi még eddig nem ettünk tejfőlt, rántást..attól még ezt is próbálhatom?Még tököt sem ettünk csak sütőtököt.Remélem azért ízleni fog neki.

Esetleg spenóttal keverni?

2009. jún. 16. 20:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a receptet azt ki fogom holnap próbálni...Köszike
2009. jún. 16. 20:42
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsónak még annyi h csirke húst és a kaprot a tökkel főzöm v a krumlival???
2009. jún. 16. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Oszinten en ossze szoktam fozni mindent. De ha kulon akarod fozni, csak a csirkehusit kell kulon fozni. [link] Itt meg bongeszhetsz egy csomo jo fozelek recepteket.
2009. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!