Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hálózsákban (téli,...

Milyen hálózsákban (téli, átmeneti) altaljátok jelenleg 18 hónap körüli babáitokat?

Figyelt kérdés

Mi van a hálózsák alatt és hány fok van a szobájában? Esetleg használ valaki pluszban még takarót is ?

Előre is köszi a válaszokat!



2012. ápr. 5. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig gondot okoz hogy is a legjobb.


àtlagosan 20-21 fokban alszik.

most csak egy kezeslábas pizsama van rajta alatta és egy nagyon vékony takaróval betakarom. egy közepes melegségü hálózsák van rajta. télen mikor hideg volt akkor a melegebb hálózsák és body-t is adtam még alá.

2012. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk meleg van, 23-24 fok, termó anyagú hálózsák, kezeslábas rugi, alatta ujjatlan body - ez van rajta alváskor. Lehet hogy mostanában már csak 22 fok van, nem tudom, már rég nem fűtünk.

Takaró nem kell, azért van a hálózsák.

2012. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom szobájában 20 fokra van állítva a termosztát, pizsamában alszik, alatta csak egy rövidujjú body, plusz zokni. Nem használ takarót, se hálózsákot.
2012. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 hónaposaim vannak. Már vagy két hónapja nem használunk hálózsákot. Body, rugdalózó van rajtuk és takaró. Csak akkor takarom be őket, ha elalszanak. Elég nyugodtan alszanak, így nem nagyon takaróznak ki. Ha meg igen, az sem baj, mert meleg van a lakásban, nem fáznak meg.
2012. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem az a gondom, hogy a kisfiam nagyon izzadós. Elalvás után, csak egy vékonyabb takaróval takarom be, mert kb még 3 órán keresztül nagyon izzad. Utána adom rá a hálózsákot, mert akkor már nem izzad. Viszont nagyon nyugtalanul alszik, lerúgja a takarót.

De még mindig nem tudtam kitalálni, hogy lenne a jó. Van, hogy sok a hálózsák, van amikor még az átmenetibe is izzad. De attól is félek, hogy ha esetleg kevesebb ruhát adok rá akkor meg megfázik. Most ujjatlan bodyba és rugiba altatom, 22 fok van a szobájában. Ez az izzadás teljesen elbizonytalanít...

Köszi még egyszer mindenkinek!

2012. ápr. 5. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én 18 hónapos lányom is nagyon melegvérű :) 22-24fok van a szobájában és hosszú ujjú bodyban, rajta egy póló, zokniban és átmeneti hálózsákban alszik, ami se nem vékony, se nem vastag. Ha pizsi, vagy rugi lenne rajta, hánykolódna, vagy felébred a szomjúságtól. Télen is így alszik, csak vastag hálózsákban.
2012. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!