Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónap korkülönbség császáro...

16 hónap korkülönbség császárosok esetében, hogy ment a terhesség, majd a babázás?

Figyelt kérdés
Feltétlen császár lesz ilyenkor a második is, vagy nem. Két kicsivel ki mekkora lakásban él. Mi sajnos 50 m2. költözés lesz azt hiszem a vége.
2012. márc. 25. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden képpen császáros lesz a következő. A sógornőm 11havonta szült, és 3 gyereke van. Bírja a strapát, és simán hordta ki a babát. Nem volt komplikáció, a harmadik kettő héttel hamarabb és 3200g volt. A második 3600g, az első 3800g.
2012. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

12 hónap és pár nap van a két gyermekem között. a 2. terhesség nem volt problémamentes, bár nem közvetlenül a babával volt gond.ő mindvégig teljessen egészséges volt, teljesen éretten, napra pontosan született. a 32. héten mélyvénás trombózisal műtöttek, ami vélhetően a túl korai teherbeesés plusz hajlam következménye. de nem törvényszrű, hogy bármi gond legyen, ahogy az sem, hogy mindenképp császár a második szülés.

Az orvosom az utolsó napig a természetes szülés mellett volt, de én nagyon féltem, nem mertem bevállalni. az első is császár volt, és még nagyon élénken élt bennem, nagyon rosszul éltem meg, mert nem annak indult, és nagyon kevésnek tartottam a kettő szülés között eltelt időt. már aláírtam a műtéti papírokat, hogy másnap reggel, a kiírt napon elvégzik a műtétéet, amikor magától megindult a babám, és hiába próbáltak rábeszélni, nem mertem vállalni a szülést. így pár óra vajúdás után kivették, de most már bánom, hogy nem mertem.

mi viszonylag nagy, 110 nm-es házban élünk,ami kell is a 2 gyerek a ház 2 végében, mert a kisebbik (most 4 hónapos) extra ordítós, semmit el nem fogad, se cumit, se az ujját nem találja, semmivel nem tudja megnyugtatni magát a mai napig. az elsőm pedig igazán nyugodt kiegyensúlyozott kisgyerek ,babának is az volt. én 2 hónapig nem mertem velük egyedül maradni, a rokonság, a párom felváltva segített, de még most is borzasztó nehéz.

Szerintem az első hónapokban nagyon kell a segítség, hacsak nem tudsz 2 felé szakadni.:-) aztán talán már könnyebb lesz, én ebben reménykedek.

bár attól is függ , milyen babát "dob a gép". lehet, hogy csak eszik, alszik és gőgicsél, bár szerintem olyan csak a mesében van:-)

2012. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!