Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ami nem dönthető vízszintesig...

Ami nem dönthető vízszintesig azokra miért írják oda, hogy újszülöttkortól?

Figyelt kérdés

pl ez [link]

nem dönthető 150fok alá, nem csatlakoztatható mózes vagy hordozó hozzá

akkor hogy lehet újszülöttnél használni?



2012. ápr. 5. 18:51
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem írtam bele a címbe, hogy BABAKOCSIra gondoltam :)
2012. ápr. 5. 18:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért,hogy többen megvegyék...

Amúgy a mi travel system kocsinkra dokkolható volt a hordozó,elvileg igy lehet újszülött kortól használni, de a babám nem szerette,ezért már 2-3 hetes korától a sportrészbe tettem,amit nem lehetett teljesen vizszintesig dönteni,de tettem alá egy plédet,igy szinte vizszintesen feküdt és nagyon tetszett neki.

2012. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan azért hogy többen megvegyék. Sajnos :(
2012. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor nem én vagyok a hülye - elég szomorú, hogy így árulják :(
2012. ápr. 5. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Háromszor is rákattintottam, hogy biztos a Capri modellt látom a linken, mert bezavart az, hogy írtad, nem lehet hozzá hordozót csatlakoztatni. Mert a Caprihoz lehet. Ezért írják rá, hogy újszülött kortól használható. Maga a babakocsi (tehát a rácsatlakoztatható elemeken kívül) külföldi oldalakon is 6 hónaptól ajánlott, kivéve, ha travel systemként használod rácsatlakoztatott babahordozóval. Ezt jól körbeírtam, de remélem, érthető. :D
2012. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Bocs, lehet elértettem a kérdésedet, és általánosságban kérdezted, a Caprit meg csak belinkelted példának... Általánosságban is igaz viszont, hogy akkor is azt írják, hogy újszülött kortól használható, ha csak 150 fokig dönthető, viszont pl. babahordozó csatlakoztatható hozzá. Az interneten levő leírások pedig sokszor pontatlanok, nem fedik teljesen a valóságot, sőt, néha teljesen eltérnek a valós modelltől sajnos. Ezért én mindig rákérdeztem minden kis apró részletre telefonon vagy az üzletben személyesen (amikor már tudtam, mire is kell figyeljek), és akkor mindig kibújt a szög a zsákból. Sokszor viszont nem rossz szándékból írják ezeket a babakocsikról, hanem a gyártó kiad egy sablon szöveget, azt teszik fel ők is a honlapra (nem csak Brendon), viszont az üzletben már kiderül az eltérés. Bocs a kimerítő válaszért, már én is fáradok. :D
2012. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak - mivel nem volt feltüntetve a szövegben, hgoy lehet hordozót csatlakoztatni hozzá, így én - mezei halandó - nem gondoltam, hogy ezért írják, hogy újszülött kortól jó. Nagyon félrevezető szerintem. De így már érthető, köszi. Alaposan meg kell nézni, mit vesz meg az ember :S
2012. ápr. 5. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Hibás a termékleírás (mint oly sokszor a Br-ban!!!!!)...

Ha náluk nézel valamit, célszerű a gyártó honlapján is tájékozódni, mert egy csomószor elírják, itt pl: "150 fok alá, nem vízszintesig dönthető" lett volna a pontos megfogalmazás, ugyanis pontosan 152,8 fokig dönthető! (teljesen ülő pozíciója pedig 110,5 fokos).

Mivel az EU szabványok szerint 150 fok a határ, így ez valóban újszülött kortól használható :-)

Hogy a Br-ban miért nem bontott csirkét árulnak, annyira h*lyék, már tisztelet a kivételnek; és a nyomtatott katalógusuk is tele van valótlan termékleírásokkal!!!

2012. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!