Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tesókocsitok van?...

Milyen tesókocsitok van? Szeretitek? Elférnek benne a gyerekek? Mennyi idős koráig lehet a babát vízszintesig fektetni a kocsiban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

megfordítanám a kérdést.

Mennyi idös koráig kell a babát vizsszintesig fektetni.

Egy babának vizszintesig kell feküdni amíg magától egyedül fel nem tud ülni, vagy is kb 8 hós koráig. De a babák kb 6 hós korukban már olyan helyen szeretnek feküdni ahonnan kilátnak. én kicsit megemletem de nem ültettem.

2011. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocsi ezek szerint nem volt érthető a kérdésem

mekkora a fekvőfelülete a hátsó vízszintes résznek

mert ha csak 60cm akkor 2 hónapos koráig tudom használni a kocsit utánna pedig ha már tud ülni.

2011. szept. 1. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:

graco stadium duo. Hátul felhajtható a lábtartó így vagy 80 cm hosszú a fekvőfelület. Nekem ez fontos volt, mivel hosszú babáim születnek és az első hónapokban rohamtempóban híznak nőnek.

Így egy olyan tesókocsi ami hátul csak 68 cm (abc design, go baby go, pierre cardin, marco) nem jöhetett szóba.

Szempont volt még hogy ne legyen használtan is méregdrága (jane powertwin vagy twin two ami nagyon praktikus ugyan mert mózest lehet rápattintani a kisebbik babának dehát őrült drága, hasonlóan mint az abc design zoom nevűje) és ne legyen túl nehéz se (mint a peg perego duett).

Ja és még nálunk az is fontos volt hogy egymás mögötti legyen mert az egymás melletti kocsik felénk sehova se férnek be, kint hagyni meg nem tudnám őket.

2011. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a második vagyok, még egy márkát ismerek (bambino world) ahol a hátsó felület hosszabbítható a lábtartó felhajtásával kb. 75 centiig) de ez annyira nem jó minőség már egy család használata után látszik a huzatokon hogy használva volt szóval annyira nem csúcs minőség....
2011. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi

pont erre voltam kíváncsi, szóval a többi ennyivel kisebb

2011. szept. 1. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én ezeket tudtam végignézni, megtologatni, leméregetni. Lehet hogy van még ezenkívül más típus, de azért nincs túl nagy kínálat tesókocsiból M.o-n :)

Még a graco quattro tour duo val szemeztem de az is nagyon rövid hátul, az csak hordozóval megoldható, de hosszas sétálásra meg nem jó ha hátul hordiban van a kisebb, és mi elég sokat sétálunk.

2011. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Garco Stadium Duo volt nekünk is, én nagyon szerettem. Simán elfért benne a kicsi fekve, mire ülni tudott.

Testvérkocsi létére ez nagyon jól fordul, elfér bárhol, a legkisebb boltban is közlekedni tudtam vele. Nagy az alsó háló is, rengeteg cucc elfér benne. Nagyon praktikus, és nem is túl drága (más kocsikhoz képest).

2011. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!