Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik a 10 hós babátok...

Hogyan telik a 10 hós babátok napja?

Figyelt kérdés

Kérhetném részletesen? Mit eszik, mit játszotok stb...

Köszönöm!!


2009. jún. 17. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

az evest nem reszleteznem, rendellenesek vagyunk, csak a cici, bar minden nap probalkozunk.

Reggel 7 körül szokott felkelni, lehozom, tiszta pelus, felöltözes, (cici), ilyenkor bent szokott jatszani, mert reggel nincs fent sokaig, ennyi idöt böven eljatszik egyedül is. Tanulgatjuk mit nem szabad (a DVD-t nem szabad elnyomkodni, viragföldet nem eszünk-bar azt persze legalabb szivesen eszi :) ), könyveket nezegetünk, 9-10 körül lerakom aludni, ilyenkor alszik ket orat, (ha megyünk valahova, akkor persze nem rakom le otthon aludni, hanem ebben a 7-töl 9-ig idöszakban megyünk el), felebred, tiszta pelus, a nagyot (2es fel eves) megebedeltetem, lerakom aludni, amig öt altatom megetetem a kislanyt, ekkor szoktam vele jatszani (nalunk most dul a testverfeltekenyseg), mindig mast, altalaban ö diktalja az iramot mar (SZABADJATEK!!!!!!!!!). Ha felebred a fiam, neki adok zsuit, a kislanynak cicit, aztan megyünk kia jatszora, kb fel-egy ora seta, a kislany alszik, fiam motorozik odaig, a jatszon meg imad lenni, nagyon szepen eljatszik, szeret hintazni, csuszdazni, randalairozni a battyaval :) Apa ertünk jön, együtt haza setalunk, ilyenkor mar nem alszik el (regebben igen), hanem szerelmes pillantasokat vetnek egymassal apaval :) Otthon meg egy kis pakolos jatek (igyekszem megtanitani ra mar most, hogy el kell pakolnia a jatekait). Nalunk az esti "ritualie", amit igyekszünk minden este megteremteni a gyerekeknek: fel 8-kor fürdes, kb 8-ig megy a pancsolas, utana pizsi, lent odaadom neki az egyik cicimet, aztan, ha felviszem aludni, ott a masikat, utana mese olvasas, ket enek, lerakom aludni, es kesz is :) (a fiunak, ekkor van sajat ideje apaval).

Remelem eleg kimeritö volt :)

2009. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :O)

Nálunk nem igen megy a játék egyedül mindig ott kell, hogy legyek....viszont javuló tendenciát mutat a fiú, mert már legalább csak azt igényli, hogy ott üljek a közelben /1 méteren belül/

2009. jún. 17. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
en irtam az elsöt is, szerintem emiat ne aggodj, ugyis most van a "szeparacios felelem" kora. Az az igazsag, hogy en mar eleve ugy alltam hozza, hogy nem akarom, hogy csak ugy jatszon, ha en jatszom vele, igyekeztem alternativakat mutatni a jatekra, de nem ott ülni mellette. De szerintem 10 honaposan meg egyaltalan nem vagy ezzel elkesve!!!!
2009. jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd nekem bővebben? Érdekelne a dolog.
2009. jún. 24. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!