Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért viselkedik igy a 6hetes...

Miért viselkedik igy a 6hetes kisbabám midnen áldott este?

Figyelt kérdés

van hogy du. 4től nem alszik 10-11ig.

csak nyüglődik, semmi sehogy sem jó.főleg este fürcsi után indul be... ha kézbe van, ha leteszem csak sirdogál (de nem az a fájdalmas sirás), nyüglődik, fötör-teper....rettentő fárasztó (főleg h van egy 2éves nagytesó is). aztán egyszer csak kb beául annyira fáradt már.cicizik is közben össze vissza, rásziv párat, sir tovább, kb 8-10,11ig folyton cicin van.gondoltam h éhes, csináltam tápszert, de nem evett belőle kb semmit.. tudok valamit tenni hogy ne igy legyen?


2012. ápr. 6. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlpörgött, és annyira álmos, hogy már nem tud elaludni. Érdemes figyelni az álmosság jeleit: ásítás, szemdörzsölés, nyöszörgés, nyűgösség stb. Érdemes legkésőbb a 3. ásítás után elvinni altatni. Én először az ölembe veszem, kap egy cumit, és amikor úgy látom, hogy ellazult, behúzom a hálóban a függönyöket, hasra teszem és simizem a hátát. Amúgy ebben a korban kell megtanulnia elaludni, és ezt úgy tudod segíteni, hogy segítesz neki ellazulni, és figyelsz, hogy alvás előtt minél kevesebb inger érje. Ha nem ez a gond (vagy ha ez a gond akkor is:) ajánlanám Tracy Hogg A suttogó titkai c. könyvét. Gyakorlatias és szerintem a te gondodra megoldást nyújthat. Sajnos én picit későn jutottam hozzá, de rengeteget segített. Az össze-vissza cicizés anno nálunk is volt, így utólag azt mondom, nem volt jó megoldás.
2012. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rosszul szoptatod és éhes marad. 3 óránként etesd,és adj neki hasgyógyszert is,mert az is lehet gond.
2012. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már túl van pörögve és nagyon fáradt!Éhesnek azért nem tippelném mert írod,hogy tápszer nem kell neki!meg hogy a ciciden is csak szív párat...teht nyugtattja magát nem éhes!

Az én babám ebben a korban 1 óra fent lét után elálmosodott!Jól írja az első válaszoló hogy 1-2 ásítás után vidd el aludni de teremts neki nyugodt körülményeket(nagytesó ne szaladgáljon,játszon,hangoskodjon körülötte ha ez megoldható)Az én babámra is annyira kellett figyelni,hogy mikor fárad mert ha átesett a holtponton akkor már a túlpörgéstől nemtudott elaludni!

Én még 4 után letenném egy rövidke alvásra az esti alvás előtt!

2012. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hasfájós. Én megpróbálnék a helyedben szopi előtt egy kis infacolt adni neki+ alapos büfiztetés evés után.
2012. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!