Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1évesemnek mit adjak anyatej...

1évesemnek mit adjak anyatej mellé este? Úgy érzem nem elég neki, éjszaka is felébred cicizni, sokszor sír rajta, mintha nem lenne elég. Tápszert vagy tejitalt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

1 éveseknek is van már tejital ami tápszer végül is

én Mildibé juniort ( 1 év kortól) vettem neki előtte is ezt használtuk mármint a márkát mert 5 hós korától ő is tápszeres lett mert nem szopikázott sajnos ezért fejnem kellett de elapadt, így pótoltam táppal.


szóval érdeklődj gyógyszertában, de rossmannban, dmben is vannak tejitalok, tápszerek hátha még akciós is.

ez a Mildibé 1750 ft körül mozog.

2012. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kap rendes vacsorát is? Mert egy egyéves baba már gyakorlatilag mindent ehet... Én mindig adtam nekik szilárd ételt vacsira, aztán elalvás előtt volt még szopi is. Ennek ellenére az enyémek is szopiztak éjjel is - a lányom majdnem hároméves volt, amikor leszokott az éjjeli ébredésekről, a fiam másfél évesen döntött úgy, hogy neki nem kell többet cici és nem is ébredt fel többet éjjel.

Ha sír éjszaka, nem biztos ám, hogy éhes, az is lehet, hogy egyéb gondja van - szeparációs szorongás kitolódhat, vagy túl sok inger éri napközben, esetleg mostanában tanult meg járni, emiatt is ébredhetnek ám...

2012. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hogy érted?

vacsorát kap? azt már azért be kellett volna vezetned, ha erre gondolsz akkor még ma vezesd be, egy évesnek persze, hogy nem elég vacsira csak tej.

ha emellé az anyatej nem elég akkor akár rendes tejet is adhatsz neki!

2012. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze,eszik vacsorát,főzeléket.Fürdés után szopi,de mostanában olyan sokáig szopizik,nem akarja abba hagyni,mintha nem lenne elég!Aztán lehet,hogy az a baj,hogy most hagytuk abba a nappali szopit,már csak reggel+este van,na meg ügye éjjel!
2012. ápr. 4. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a főzelékbe tegyél valami laktatót, pl sinlac.
2012. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mézvirág válasza:

Én mind a három fiamat majdnem három éves korukig szoptattam,és mindegyiket meg is vacsiztattam,elég szépen és ennek ellenére mégis felkeltek szopizni éjszaka,volt úgy,hogy óránként,az első kettővel végig is csináltam mindig,na de a harmadiknál elhatároztam ,hpogy ennek vége hulla fáradt voltam mindig az éjszakai szeánszoktól,ekkor elhatároztam ha tetszik ,ha nem ,nem érdekel,kisérleteztünk:melege van,fázik, éhes,szomjas és semmi végelkeseredésemben vettem egy cumit:-),és ezzel megis oldódott minden.

De ez az én történetem:a gyerekek másképp müködnek ,szerintem kisérletezz csak egy pár nap.

2012. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!