Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mennyire tartjátok a...

Anyukák, mennyire tartjátok a kapcsolatot a munkatársaitokkal, a főnökötökkel?

Figyelt kérdés

Hány hónapos a babátok?


Köszönöm :-)


2012. ápr. 6. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem vagyok anyuka,de a kolléganőm augusztusban szült,és igaz közel laknak az irodához de hetente kéthetente biztos bejönnek, dumálunk kicsit.
2012. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos a babám és sajnos nem nagyon tartom a munkatársaimmal a kapcsolatot..Én egy hipermarkettben dolgozom már lassan 10 éve és ezért sokan már nem csak a kollégáim hanem a barátaim is lettek.Ezért is furcsa és rosszul is esik egy kicsit,hogy nem keresnek nagyon és csak egyikük jött el eddig!Tegnap előtt bent voltunk vásárolni és bent volt az áruház ig.nőnk,elkezdtem vele beszélgetni de nagy volt a hajtás/húsvéti őrület:P/ így csak pár szót tudtunk váltani.Aztán este írtam itt neten egy üzenetet neki és ő visszaírt,nagyon aranyos volt!Bár ő amúgy is az,ő a világ legjobb főnöke!!:)
2012. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb 2 havonta megyek be a munkahelyemre és 10 hós a babám. Mondjuk nincs közel és nem szeretek a lányommal sokat bkvz-ni.

E-mailben, skype-on és telefonon meg folyamatosan tartjuk a kollégákkal a kapcsolatot.

2012. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszonylag rendszeresen meglátogatom őket, dumálunk egyet. Van, akikkel munkahelyen kívűl is tartom a kapcsolatot és el szoktunk menni egymáshoz. 8 hós a baba.
2012. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
napi szinten... a férjem a főnököm :D vagyis volt mert gyes után nem vesz vissza :S
2012. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hehe! Nekem is férjem volt a főnököm! :))) Most 9 hós a babánk, a céget átalakítottuk, ő jött gyedre,és lettem a főnök! :)))
2012. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!