Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a jelei ha fáj a pici...

Mik a jelei ha fáj a pici pocija? Vagy lehet a foga jön?

Figyelt kérdés

2 napja nagyon nyűgös a 3 hónapos kislányom. Olyan hangokat ad ki mintha erőlködne, és néha közben meg is feszíti magát, és állandóan vissza büfizik. Sehogy sincs el, a pocija fájhat?

De közben a pici ökle állandóan a szájába van gyömöszölve, de a cici nem kell neki, csak akkor ha éhes.

Tudom hogy nem vagytok orvosok, de szerintetek a pocija fáj? Vagy a foga jöhet?

Nem látom az ínnyét megpuffadva, hogy a foga jönne, ezért nem tudom... Láza nincs, kakija tegnap 2x is volt, és a nyálát úgy köpi kifele mintha zavarná hogy a szájában van, szóval eléggé folyik.

Előre köszönöm ha valaki tud nekem segíteni.


2012. ápr. 7. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

felfedezte a kezét! :)


front van, én arra tippelnék.

2012. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A front miatt is lehet ilyen nyűgös? Semmi nem tetszik neki.
2012. ápr. 7. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem fog, minden harom honapos a szajaba tomi a kezet. :-) aludni tud? Eszik rendesen?
2012. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez kb tegnap ilyenkor kezdődött. Utána aludt egy nagyot, játszott, semmi baja nem volt. Majd este megint rá kezdte. Majd elaludt.

Most reggel is evett szépen, vigyorgott, játszott, aludt, majd felkelt, és megint kezdte. Ilyenkor nem kell neki semmi, sem cici, játszani sem akar, csak ölbe van el, de egy idő után itt is nyűgösködik.

De a pociját nem érzem feszesnek hogy a szél bántaná.

Lehet a c-vitamintól ilyen?

Tegnap adtam neki cebion cseppeket. Megkérdeztem a doktornőt, ő mondta hogy nyugodtan adjak neki 6 cseppet, de mivel picit savanykás íze van, kanálba fejtem le tejcsit és abba kapta meg. Lehet e miatt ilyen nyűgös?

2012. ápr. 7. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!