Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre cardin babakocsik...

Pierre cardin babakocsik közül melyiket érdemes megvenni? Egyáltalán jó babakocsik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk már a második gyerkőc használja, nagyon szeretem.
2012. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én nem szerettem mert nagyon nehéz volt, a kerekei hamar tönkrementek és nem volt teljesen dönthető, így újszülött korban elméletileg nem használhattuk volna.

aztán mikor már ült, marha nagy volt neki a kocsi, nem volt kényelmes. mikor meg már nagy volt és kényelmes lehetett volna akkor meg szintén a szélessége volt hátrány, bejutni vele üzletbe... na meg a súlya a gyerekkel, magas padlós buszra nem tudtam felszállni.

de a miénk régebbi típus volt, 4 éves lenne most, lehet már sokkal jobbak!

2012. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig ezekre voksolok, bármennyire is néztem másikat, ha ez nem lenne jó. A PS647-t néztem, mint kiderült, lehet vízszintesig dönteni, így 90%, hogy az lesz.


[link]

2012. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nekünk ilyen van, mint amit az utolsó válaszoló linkelt.
2012. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. és 4. válaszoló!

Nagyon köszönöm, akkor 100%, hogy ezt veszem meg!

A 3. válaszoló

2012. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!