Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erdemes venni légzésfigyelot,...

Erdemes venni légzésfigyelot, szuletendo babànknak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy ha koraszülött, akkor mindenképp. Mi kaptunk kölcsön, de aligha használtuk, mert 2 hónapos koráig mellettünk aludt. Amikor az elején még a kiságyban próbálkoztunk, amikor felkelt kivettem a babámat, de a légzésfigyelőt mindig elfelejtettem kikapcsolni aztán rohantam vissza amikor csipogott. Engem ez mindig bosszantott, persze a saját hülyeségem miatt, aztán utána már be se kapcsoltam inkább. Most 3 hónapos a babám, de visszaadtuk a figyelőt. Ezt sztem neked kell eldönteni. Valakit nagyon megnyugtat.
2012. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, most féléves.
2012. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

10.000 ft-ot szerintem megér. Ha ne adj Isten szegény pont abba az elenyésző százalékban van, akkor meg utólag már hiába sopánkodik az ember, hogy nem is lett volna annyira nagy kiadás.


Nálunk egyszer riasztott be, nem tudom, h véletlen volt-e vagy, sem, de rendszeres "kamu riasztások" nem voltak.

2012. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülők emiatt nyugodtabban alszanak, akkor már megéri... a fent említetteken kívül, természetesen.
2012. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ahogy inkább biztonságban érzed.


ha van a családban légzési betegség, vagy valami más rizikó, akkor igen.


amúgy meg aszülő a legjobb légzésfigyelő, mármint ha a közeledben alszik.

2012. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem koraszülött volt a babám, és az orvos tanácsolta hogy szerezzük be. Szerencsére nem csipogott be egyszer sem. Én nyugodtabb voltam tőle, hogy volt, és egyáltalán nem volt zavaró.
2012. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi nem vettünk.
2012. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk, amúgy is elég aggodalmaskodó vagyok, úgyhogy még a mai napig használjuk. Nemrég múlt 1 éves a kisfiam, engem megnyugtat.
2012. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én vettem, de kb 1 hónapja egyáltalán nem kapcsolom be. Mindig elfelejtem kikapcsolni és állandóan becsipog az a vacak. 6 hónapos most a babám.
2012. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettünk, amikor 1 éves lett a fiam, kivettük az ágyából, azonnal kölcsön is adtuk a szomszédba.

Már másfél hete kórházban van a baba, mert leállt a légzése. Nem vették észre a kórházban, hogy magzatvizet nyelt és tüdőgyulladást kapott. Nem rémisztgetni akarlak, de sajnos, ilyen is előfordul. :( Egyébként, ha nem mellettünk történik, én is azt hiszem, ilyenek mindig messze, távol tőlünk történnek.

Ha van egy megvásárolható készülék, ami plusz biztonságot ad, akkor érdemes beszerezni.

2012. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!