Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikomp kérdés? Használ a...

Bébikomp kérdés? Használ a babátok bébikompot? Érvek és ellenérvekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem használ.


[link]

2012. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hasznalt a nagy sem es a kicsi sem fog.
2012. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem használt sajnos, most járhatok vele tornára.
2012. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Pont azt a linket akartam elküldeni mint az első!:) Egy korábbi bébikompos kérdésnél már kiraktam,és akkor leírtam,hogy szerintem nem hasznos dolog!!
2012. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

mi néha használtuk, pl ha én vettem a cipőt addig beletettem, de kb háromnaponta negyed órát.

semmi baja nem lesz tőle, érdekes a lányom tud járni

2012. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

16:17-esnek

Az ha belerakod addig amíg a cipődet felveszed nem egyenlő azzal, hogy használja... Persze, hogy annyitól nem lesz baja. De ha naponta órákat van benne egy baba, azzal ne hasonlítsd már össze!

2012. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem minden gyereknek káros, az enyémnek az volt, pedig ő akarta abbahagyni. Mindenben normálisan fejlődött, viszont a járása megkésett és bizonytalan volt, emiatt tornára járunk vele.
2012. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem. A gyerekorvos,a védőnő, a gyógytornász sem ajánlja, plusz a neten is rengeteg olvastam róla. És ráadásként az egyik ismerős gyerek felborult vele, és felszakadt a szája, de szerencsére komolyabb baja nem lett, de lehetett volna... Úgyhogy én teljesen meg vagyok győzve arról, hogy ne használjam. És senkinek nem is ajánlom.
2012. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Hát az én fiam is jár, és akinek kölcsönadtam a kompot annak a kisfia is. :)

Nem a műanyag, hanem a textíl üléses változat volt, így nem volt "merev". 11 hónaposan indult el a fiam, 12-13 hónaposan már simán ment, most meg olyan mint egy akrobata-balettművész...:):)

Mikor jött a védőnő mindig el kellett dugnom hogy ne szedje le a fejem. Biztos van benne igazság, de addíg amíg feltettem egy levest, meg gyors a másodikfélét megcsináltam nagyon jó el volt benne. Láttam is, bajt nem tudott vele csinálni, nagyon élvezte. Csak így tudam megoldani, mivel járóka nem fért el, kiságyban üvöltött, letenni nem tudtam.. Napi kb 1 órát volt benne, max még esténként felet.

2012. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Az én Fiam most volt 1 éves, és bizony minden korábbi elvemmel ellentétben egy kisautónak álcázott, igazi fiús bébikompot kapott a szülinapjára. (Hozzáteszem, Apukája orvos :-))

Mi sem akartuk alapvetően, de a boltban belepróbáltuk és iszonyúan élvezte. A Fiam még nem jár önállóan, ahogy látom, nem is fog egyhamar, de mivel a kompot 1 hete használja, biztos, hogy nem emiatt "késik" a járás.

Kb. napi 1 órát van benne összesen, amíg én a konyhában teszek-veszek, tovább nem is bírná, de addig nagyon élvezi.

Szerintem mértékkel semmivel sem ártalmasabb, mint a manapság divatos rugós hinta, jumper és járássegítő ... Majd pár év múlva meg ezeket fogják károsnak kikiáltani!

2012. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!