Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnél babádnak ingyen...

Szeretnél babádnak ingyen könyveket?

Figyelt kérdés

Ez egy könykukac akció, melyet ovónők találtak ki azért, hogy a kicsikkel megszerettessék az olvasást.

Annyit kell tenned, hogy egy meghatározott személynek küldesz egy könyvet, és pár héten belül neked jönnek a könyvek.

Megéri, nem?

Ha érdekel, írj privit, küldöm a pontos részleteket!


2009. jún. 17. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen kérdést én is irtam ki pár hónapja. Lehet Te is megkapod majd a magadét, mert sokan hülyeségnek tartják.

Azért sok szerencsét!


Mi eddig 4 könyvet kaptunk.

2009. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Aha, ezt hívják piramisjátéknak!
2009. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok. Na megmondtam.

Én hivatásom szerint rendőr vagyok, de még ilyennel nem találkoztam, hogy ezért valakit lecsukjanak, vagy akár feljelentsenek.

Amúgy a piramisjáték másról szól, nézzetek utána! És kétlem, hogy a magyar óvónők bárkinek is ártani akartak volna ezzel. Sőt!

2009. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Osztom a második véleményét!És elég szomorú hogy már a gyerekekkel is próbálkoznak.....
2009. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
És itt kell valamit előre fiztni?
2009. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván nem a kisbabád mosolyáért osztogatják!
2009. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb baj ezzel a kérdéssel az, hogy a kérdés kiírójának nem lehet privit írni. Engem amúgy érdekelnének a részletek, már csak azért is, mert olyasmiről nem mondok véleményt amit nem is ismere igazán. (Rémlik hogy az öcsém is részt vett vmi ilyesmiben annakidején, kapott is pár könyvet, küldenie csak egyet kellett... de annak már 20 éve)

egy szintén ónónéni 2 hós babával

2009. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszavonom az előzőt... lehet privit írni csak én vagyok vaksi :))))
2009. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lehet nevezni piramisjátéknak, én inkább egy esélyt látok benne, hogy a babám könyvekhez jusson.

Én tudtam egy könyvet áldozni (nem is kell újat venni, mehet egy otthonról is) és ha mindenki csak ennyit megtesz, kapsz sok könyvet vissza.

Nem pénzt kell küldeni, nem üzleti céllal, a babám érdekében teszem és nem károsítok meg senkit.

2009. jún. 17. 16:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett ez az ötlet. A lányom nagyon szereti a könyveket. Sajnos nekünk nem volt szerencsénk. Egy könyvet sem kaptunk, pedig én tovább küldtem és könyvet is küldtem egy gyereknek.
2009. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!