Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnél ingyen telefont?

Szeretnél ingyen telefont?

Figyelt kérdés
szeretnel ingyen telefont,cserebe pontokat kel gyüjteni és kiküldik.nem kamu.valoban igaz.aki nem hiszi el annak bizonyitom hogy igaz,mert ma lefotoztam ha kell a link irj
2010. dec. 8. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

és neked ebből mi jó származik? ;)

manapság nincsenek olyen jó emberek, h az ilyen dolgokat (ha valóban a semmiért kapnánk meg a telefont) megosszák másokkal :/

2010. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elsőnek: megmondom én neked. ha írsz a kérdezőnek, hogy téged érdekel, ad egy linket, ahol regisztrálhatsz. ez a link úgy van megszerkesztve, hogy a honlap üzemeltetői pontosan tudják róla, hogy ő "hívott meg" téged. ő ezért persze plusz pontokat kap.
2010. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a nagy biznisz az előfizetés már vagy 20 éve--


nincs ingyen ebéd..

2010. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval nekem kell.Írnék én privit is de nem tudok amég a kérdező nem ír ide.Sóval NEKEM KELL a link:)
2010. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem ebbe aza haszon h pontot kapok.és vehetm at a következö telefont haha
2010. dec. 9. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!