Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használjátok/ tervezite...

Meddig használjátok/ tervezitek használni a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés

Aki nem használ, azt kérem, ne itt ossza meg, hogy milyen felesleges.


Köszönöm


2012. ápr. 8. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Koraszülöttek voltak az ikreim, 11 hónapos korukig használtuk.
2012. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Idore szuletett fiu, 10 honapos koraig hasznaluk. A kislanyom most 4 honapos, kb. 9-10 honapos koraig fogom hasznalni.
2012. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Lányom már lemúlt 2 éves, még mindig használom. Jobb tudni, hogy bent fekszik az ágyban és nem mászott ki, igaz, eddig meg sem próbálta, de ki tudja mikor jön el az ideje az éjszakai sétáknak.
2012. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nem akartam,de kiderült,h szívzöreje van a babámnak(első baba,így féltem),ezért béreltünk. 7 hónapos korában hagytuk el.
2012. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8-9 hónapos korig használtuk, szintén kora ikreknél
2012. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy eves koráig. Addig aludt a rácsos agyban, és mivel bebior is a mienk, így elfért alatta a ket érzékelő lap. Aztán mikor lecseréltuk az agyat, akkor mar nem tettük bele.
2012. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egészségesen, kiírt napon született meg a kisfiam, de az első nap kiderült, hogy hason alvós lesz. Úgyhogy 11 hónapos koráig használtunk légzésfigyelőt. Addigra már 10 kg volt, elhagyta a csak hason alvást is, és egy akkora babának már biztosan nem áll le a légzése. Elmentünk valahová pihenni, a szállodai ágyba nem tudtuk berakni, így otthon már nem is raktam vissza a saját ágyába.
2012. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos,és addig fogom használni míg rácsos ágyban alszik.Nem akartam eredetileg ilyen sokáig,de megijesztettek,hogy még ilyen korban is történhet baj.
2012. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17hós koráig használtam.Akkor kapott leesésgátlós ágyat abba már nem lehetett berakni.
2012. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1,5 éves kora körül hagytuk el, először csak nem kapcsoltam be nála, majd ki is vettük.
2012. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!