Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti fogadnátok örökbe gyereket?

Ti fogadnátok örökbe gyereket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Van a kornyezetemben ilyen és jok a tapasztalatok.
2012. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos lennék benne, hogy nem lehet gyerekem mindenképpen.
2012. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kettőt is örökbe fogadtam .
2012. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Én nem
2012. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodás nélkül! De csak akkor ha párom is legalább annyira szeretné más gyermekét. Fontos,hogy mindketten legalább annyira akarják.
2012. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az első után azt mondták az orvosok nem lehet több, de testvért szerettem volna mindenképp, így elvégeztük a szükséges dolgokat és sorbaálltunk örökbebabáért.

Más kérdés, hogy nem lett örökbebabám mert született 3 saját gyerekem az orvosok nagy csodálatára.

2012. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk van 3 saját gyermekünk, de korábban nálunk is felmerült az örökbefogadás kérdése, mert nagyon sokat kellett várnunk, sokat küzdöttünk, mire sikerült teherbe esnem. A férjem mereven elzárkózott még az örökbefogadás gondolatától is. Nagyon sokat beszéltünk a témáról, és úgy érzem, teljesen idegen gyermeket nem biztos, hogy tudnék ugyanolyan elfogulatlan szeretettel nevelni és szeretni, mint a sajátomat.

Ha ne adj Isten, családban vagy baráti körben történne valami a szülőkkel, akkor az ő gyereküket viszont természetesen örökbe fogadnánk, az számomra teljesen más eset lenne.

Nem tudom, hogyan magyarázzam meg, de engem mindig nyomasztana, hogy nem tudom, honnan származik az az "idegen" kisgyermek, mit hozott magával, mi történt vele, mielőtt hozzánk került. Lehet, hogy hülyeség, de én tényleg így érzem.

2012. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
igen
2012. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor fogadnék örökbe, ha nem lennének gyermekeim.

Így azonban képtelen lennék egyformán érzeni az örökbe fogadott és a saját véreink iránt.


Viszont ha nem nem lennének gyermekeink, akkor ahhoz sem ragaszkodnék, hogy az örökbefogadott baba legyen, jöhetne nagyobb is.

2012. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!