Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a mózeskos...

Meddig használtátok a mózeskosarat a babakocsihoz? 2 hónapos kicsim utálja a babakocsit, gondoltam kiveszem a mózest.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kint van egy ideje, 3 hónapos lehetett a kicsi, mikor kitettem, helyette pokróc, ilyenek... Kiderült, neki csak több hely kellett.
2012. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk jó nagy volt a mózes rész, 75cm. A lánykám 7 hós koráig használta,5 hósan emeltem neki feljebb.
2012. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sokáig, 4 hónaposom 70 cm és 8 kiló....Pedig jó lett volna még.
2012. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hónapig ...

Onnantól annyira üvöltött benne, hogy kénytelen voltam a hordozó-részt használni, abban jókat aludt. Tudom, hogy sokan ellenzik, de ha nincs nás választása az embernek, feladja az elveit (én legalábbis ...).

A védőnő és a doki megnyugtattak, hogy nem lesz baja, csak ne naphosszat legyen benne ...

2012. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt mózeskosarunk, anélkül is tökéletesen megvolt a fiam, így is tudtuk sétálni vinni. Februárban született, most közel 14 hónapos.
2012. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!