Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok ajánlani olyan rajztábl...

Tudtok ajánlani olyan rajztáblát, ami egy 16 hónapos számára is használható már?

Figyelt kérdés

Többféle is lehet, ha tudtok, linkeket adjatok!

Ha 2 éves kortól, az se baj, olyan is jöhet!



2012. ápr. 9. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egyre gondolunk-e, de én ennyi idős fiamnak mágneses rajztáblát vettem (Regió játékboltban)1400 körül volt. Nem tudom, mennyi idősnek való, de szeret rajta firkálni, de mégjobban "törölgetni".
2012. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi is mágnesest használjuk, éppen most is azon veszekszenek a tesójával :) 15 hós a lányom, azért firkál rá, hogy törölhesse
2012. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ilyet is ismerek, de többfélét is láttam a neten. Megéri olyan 8-14000 ft-osat venni, ami már számolós, stb.?
2012. ápr. 10. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
háát, ha nagyon szoktatok vigyázni a játékotokra, csak akkor. szerintem ugyanolyan jó a regio-s 2000 Ft-os is. ugyanannyi ideig bírja. Mindkettőt láttam, azért írom :)
2012. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!