Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babádnak későn és lassan...

Babádnak későn és lassan jöttek a fogai? Hogyan? Megosztanád velem?

Figyelt kérdés

A lányomnak az első két foga majdnem 10 hónaposan bújt ki.

Most 13,5 hónapos, és még mindig az a két foga van. A felső már duzzadt egy ideje, de így ránézésre még 1-2 hónap, mire lejön, mert még nagyon fent van neki.

Hasonló babák anyukáit keresem, hogy megnyugtassatok, majd jönnek a fogak. :D

Na jó, tudom, hogy jönnek. De mikor? És milyen ütemben? Vagy lehet, hogy több jön majd egyszerre?


2012. ápr. 10. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Az en länyom napra pontosan 9 honapos volt mikor ättört az also foga de csak az egyik!Gondoltam pär nap es jön a mäsik is hät tevedtem!12en lesz 10 honapos es az az egy foga szepen kint van es ennyi!Tök viccesen nez ki ha nevet amugy engem is mindig foglalkoztat mikor jön a többi!Sajnos ezt nem lehet sietetni!Kitartäs! :-)
2012. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon változó...fiamnak 7 hónaposan bújt ki az első,aztán viszonylag folyamatosan kb 14 hónap korára lett 8 foga.Aztán kis szünet és 16 hónaposan egyszerre 8 jött ki...na az durva volt...:)
2012. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nálunk most már 4 hónapja semmi változás... :)
2012. ápr. 10. 14:05
 4/9 Bogyo110 ***** válasza:
14 hónapos a kislányom decemberben kijött fent s lent 2-2 foga azóta semmi de még a jele se!De hát majd ki nő max szegényeknek majd több egyszerre!én pl két éves voltam mikor az első két fogam kibujt majd fél év alatt meg bepotoltam bár ez régen volt majd 30 éve de a fogzás szerintem azóta se változott! ugyhogy nekünk marad a várakozás és a türelem !
2012. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
két évesen??? te jó ég, és addig pürét ettél?
2012. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10 hónaposan jött az első, a szülinapján csak 2 alsó középső foga volt meg

aztán 3 jött egy hónap alatt (félig, egyszerre, azóta szintén semmi :D)

2012. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért enne pürét?? a lányom BLW-zik, 8 hónaposan fog nélkül is tudott már rágni, bár harapni nem. a fogai az íny alatt ugyanúgy ott vannak :)
2012. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sógornőm fia is 18 hósan kezdte a fogzást,míg a lányom 20 hósan befejezte.Az fiam 5,5 hósan kezdte,most lesz 14.-én 7 hónapos és a 7. foggal küzdünk. Az első kettő 1 hét különbséggel bújt ki,míg a felső négy 6 nap alatt bújt ki.Örülnék,ha egy kicsit leállna,mert se éjjelünk,se nappalunk.
2012. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

off:

mi az a BLW-zik?

2012. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!