Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor váltottatok babátoknál...

Mikor váltottatok babátoknál 4-es Liberoról 5-ös méretűre?

Figyelt kérdés
A 4-es elvileg 7-14 kg van az 5-ös pedig 10-16 kg. Mi a különbség közte? Lányom 1 éves múlt és 10 kg körül van.

2012. ápr. 11. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

1 hónapja váltottunk. A fiam akkor volt 17 hónapos és majd 12 kg.

A 4-es már kicsit volt, ezért váltottunk, az 5-ös valamennyivel nagyobb. Nedvszívó képessége is jó, mi csak éjszakára használjuk, pont ezért.

2012. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. Ha bevág a combjánál egy kicsit érdemes 5-öst vennem, vagy az sokkal nagyobb?
2012. ápr. 11. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Meglepő módon nem sokkal nagyobb az 5-ös Libero a 4-esnél. Nappalra mi Pampers-t használunk, ott jóval nagyobb az 5-ös a 4-esnél.

Ha bevág, akkor szerintem érdemesebb a nagyobbat. Esetleg ha tudsz kisebb darabszámú csomagot venni, akkor próbáljátok ki, ha nem jó, akkor félreteszitek későbbre.

2012. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, amúgy első voltam.:)
2012. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2év3hónapos volt a fiam 12,5kg mikor szobatiszta lett és végig jó volt a 4-es méretű.
2012. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!