Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent a Stokke Xplorynál...

Mit jelent a Stokke Xplorynál a lépcsőzési funkció? Hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy a hátsó, nagyobb kerekeit az első mellé tudod csukni és úgy le, illetve felhúzni a lépcsőn. Így néz ki:

[link]


Ugyan ez a régebbi típus, de az új EVO-nál is így működik.

Mi sokszor használjuk, olyan helyen lakunk, ahol boltba, gyógyszertárba csak lépcsőn tudunk bejutni és így nagyon praktikus.

2012. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és így gyerekkel együtt fel lehet húzni? nem pattog a feje?
2012. ápr. 11. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Ezt bármelyik babakocsival meg tudod tenni, a hátsó két kerekén húzod fel a lépcsőfokokon a babakocsit, vagy engedem le. Igen, minden lépcsőfoknál pattog a gyerek:)
2012. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ja, értem, köszi :)) azt hittem, ez valami hiper-spéci dolog
2012. ápr. 11. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Más babakocsinál lehet pattog a feje, én ennél nem tapasztaltam ilyet, pedig volt, hogy aludt a gyerek benne

. Az sem igaz, hogy bármelyik babakocsival meglehet csinálni, nekünk van egy másik is, azzal nem lehet. Nem mind1 hogyan alakul a babakocsi súlypontja, de ebbe elég reálisan belegondolni is...

2012. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ja, első voltam!
2012. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi, akkor mégis inkább kölcsön kérek egyet és kipróbálom, hátha jó lesz, mert eddig csak a könnyű kocsikat nézegettem, amiket fel tudok cipelni a lépcsőn - de gyerekkel együtt már egyik kocsi se könnyű :)
2012. ápr. 12. 10:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, igazad van teljesen, az a legjobb megoldás, ha Te magad próbálod ki hogyan is működik és döntesz.:)
2012. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Bugaboo, ugyan ezt a funkciót tudja, de simán fellépcsőztetem a két hátsó nagykereken, sőt most már a mezei sportkocsit is.

Megmondom őszintén, megvettem a 300.000 Ft-ős babakocsit, majd egy 18.000 Ft-os esernyőkocsit, és az utóbbit jobban szeretem, mert kicsire csukható, könnyű, kényelmes lányomnak ez is! Ha még egy babám lesz, inkább veszek az esernyő kocsiba ég textil mózest, és azt használom, mert praktikusabb!

Pláne Bp. Belváros, volt hogy be akartam ugrani a boltba egy üdítőért, és annyira szűk volt az ajtó, az előt, alig fértem el a babakocsival! Na meg a villamosra sem mindegy mit emelek fel.

2012. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki villamossal jár az nem vesz Stokke babakocsit...
2015. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!