Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendő kérdés. Melyik a...

Hordozókendő kérdés. Melyik a legjobb nagyobb babának?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 1 éves, 11 kg. Szeretnék hordozót venni, ami strapabíró (15 kg-ig terhelhető), csípőre is lehessen tenni és kényelmes a babának. Eddig az Amazonas tetszik, de kíváncsi volnék a tapasztalataitokra, mire figyeljek a vásárlásnál.
2012. ápr. 11. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A mei tait ajánlanám, 15kg-ig terhelhető és mindkettőtöknek kényelmes.
2012. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem didymos van, nagyon jo. De szerintem is a mt jobb lenne neki. Gremesem van, plusz egy nandubol varrt, mindketto szuper.
2012. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Lana szövött kendőm van (23 eFt), de már nem nagyon használjuk. Vettem egy Minimonkeyt, így tök egyszerűen csípőre teszem, sokat nem tud benne lenni, max egy óra, mert nehéz lesz, de gyors dolgokhoz (leugrassz a boltba, sétálsz egyet, ahol nézelődhet) tökéletes. Használtan 7 eFt, új kb 10 eFt.
2012. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló! A Minimonkey kényelmes a kisbabádnak? Nem tudom mekkora a babád, de véleményed szerint egy nagyobb babának - nagy mozgásigénnyel - is kényelmes lehet? Az a problémám, hogy járni még nem tud, meg ha el is kezd totyogni azért nagy távokat nem fog legyalogolni eleinte, a babakocsiban meg nem igazán van el, folyton "nyünyög" és már a séta elején lever a víz, hogy mi lesz félúton...Pedig a kocsija nagy, kényelmes, 2 irányban tolható és egy csomó játék is van kéznél...szóval ezek alapján javasolnád a Mimimonkey-t nekünk? A többi válaszolónak is nagyon köszönöm, ezek közül fog kikerülni a győztes! :)
2012. ápr. 12. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 7 hónapos, én akkor használom, ha leugrok a boltba, vagy elugrok a postára, és nincs kedvem a babakocsival bajlódni, mert panelban lakunk. Vagy ha program van és olyan helyre megyünk ami érdekelheti, pl vásár. Tök jó neki, mert nézelődhet, de más egy babakocsis séta, azt nem lehet kiváltani, hiszen annak is megvan a szüksége és a "szépsége". Nagyon kényelmes. Gyakorlatilag pont olyan, mintha a csípődre tennéd és vinnéd, csak leveszi a súlyt a kezedről. Esetleg menj el egy Brendonba, hátha kipróbálhatod, de nem ajánlom, hogy újat vegyél. :) Vannak babák, akik nem szeretnek babakocsizni ennyi idősen.
2012. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És mégyegy, 3,5től 15 kg-ig használható.
2012. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 12. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Amazonas van.Igaz az én babám még csak 4,5 hónapos,de 8 kiló :) Kb. 1,5 hónapja vettem a kendőt,de nagyon szeretem.Ha nem akar a babakocsiban lenni akkor a kendővel kelünk útra.Gyakran el is alszik benne.Brendonban vettem 13990-ért.
2012. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!