Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb testvérkocsi...

Melyik a legjobb testvérkocsi egy újszülött és nagyobb tesó részére?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyi pénzed van rá, nekem ha nem számított volna a pénz, jané powertwint vagy twin twot vettem volna mivel azon hátul a kistesónál cserélhető a mózes vagy hordi vagy sportülés. A powertwin jó nagy kerekű bárhol elmegy.

Vagy rendeltem volna külfödlről egy Baby Jogger City Select-et.

[link]

arra forgatom az üléseket és azt teszek ráamit szeretnék (mózes hordi sportülés).

De mivel szempont volt az anyagiak ezért Graco stadium duót vettem, mivel ennek hátul olyan hosszú a fekvőfelülete hogy téli ruhában sem lóg le róla egy 5-6-7 hónapos. Ezekkel a kocsikkal ugyanis legtöbbször az a baj (lemértem jópárat) hogy a hátsó fekvőfelület max. 65-68 cm, és nekem pl. a második gyerekem kapásból 60 centivel született de még ha nem is születik annyival csomó 6 hónapos van aki 70 centi körüli..

Így a gracot vettük minőségileg nagyon jó hátul is kényelmes elöl is a nagyobbnak. És olcsó. Mi használtan vettük ráadásul a vaterán.

2012. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ABC Design Tandem-et vettem. Egymás mögötti ülései vannak, mint a Graco-nak.

Én szeretem, jó nagyok a kerekei, eltolom bárhol. A gyerekek között 19 hónap van, a kicsi hó végén lesz 2 hónapos, eddig nagyon elégedett vagyok a kocsival. A boltokba beférek, max a sorok között lavírozni nehezebb.

Akik nem tudják, hogy testvérkocsi, elsőre sokszor észre sem veszik.

(múltkor megkérdezte egy nő, hogy hol hagytam a kisbabát, mert csak a nagyot látta elöl)

2012. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az első vagyok, nekünk is volt abc design tandem...a nevezett probléma volt vele...hogy 3.5 hósan kinőtte a lányom hátul és akkor meg még nem ültethettem fel...úgyhogy túl is adtunk rajta :(
2012. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nekem is kislány, igaz ő 53 cm-el született:)
2012. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

A Graco-t is vízszintesig lehet dönteni hátul, mert eddig csak képen láttam, de ott olyan, mintha csak 175-180 fokra lehetne?

2012. jan. 23. 15:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit OFFF:

nálunk 18 hónap a különbség és nem vettünk testvérkocsit, mert kölcsönkaptunk egyet, egy ABC Design tesókocsit. De nem szerettem. Alapvetően nem lett volna gond vele, mert nagyon jó kis kocsi, de sehol nem fértem el vele, egy padkára is nehéz volt felmenni vele. Úgyhogy inkább visszaadtuk a tesókocsit, és elővettük a régi babakocsit és vettünk egy mei tai-t. A kicsi mei tai-ban, a nagy a babakocsiban. Vagy ha nem messzire megyünk, akkor a kicsi a babakocsiban, a nagy pedig sétál mellettem.


Ezt csak azért írtam le, hogy jól gondold meg ezt a tesókocsit témát. Bár attól, hogy nekünk nem jött be, nektek még beválhat. :)

2012. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az első vagyok. Teljesen vízszintesig dől hátul! Ez tuti. Nekünk még mózes is van benne. (ez a puha falú de alul merev mózes.)
2012. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

első vagyok, igen amúgy élethelyzet és gyerek függő is hogy van e értelme. Ha mondjuk autóval gyakran járó lennék és kicsi utcákban boltokban kellene elférni vagy ne adj isten UTAZNI kellene akkor a tesókocsi ezekre tuti nem alkalmas. De mi úgy lakunk hogy a kisváros szélén begyaloglunk a városba ott intézünk mindent bolt, patika orvos stb. és ahhoz ez messze volt hogy meitai-ozzak vagy hogy a nagyobbam sétáljon, ráadásul a helyi boltokban utcákban simán elférünk a tesókocsival is. Tömegközlekedni sose szoktam vele és autóba is csak heti 1szer tesszük akkor is apa emelgeti:)

Egyébként nekem 3 gyerekből 2 utálta a meitait meg a hordozó kendőt is :(((

2012. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretünk babakocsival sétálni a nagyobbal. Mellettem nem szeret sétálni, az ismeretlen helyektől pedig fél is. Hiába mentünk már el ott százszor babakocsival. A múltkor is ölbe hoztam haza a zenebölcsiből. Szeret nézelődni, így látja az autókat, traktorokat. A nagyszülőkhöz is inkább babakocsival megyünk, ha jó idő van.

Mei-tai-om van, de azt sokáig nem tudtam használni, mivel az első baba császáros lett és nyomta a hasamat. Utána meg már nem kellett.

Ezért is gondolkodunk tesókocsiban. A férjem is ha nem dolgozik, boldogan járja a várost a kis fiúnkkal és büszkén mutogatja mindenkinek.

2012. jan. 23. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:
az első vagyok :) akkor nektek tökéletesen jó lesz :))) Mi is ilyen nagy sétálósok voltunk vagyunk:))
2012. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!