Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira elvagyok keseredve....

Annyira elvagyok keseredve. Más is járt így?

Figyelt kérdés
vettünk babakocsit 100.000 ft-ért és használhatatlan. 3 hónapos baba kinőtte a mózest, ma beletettem a sport részbe de az is szűk és ne is lehet teljesen víszintbe dönteni pedig szerintem átlagos baba 6300g, 63cm, hogyan engednek ilyet árulni? giordani 3per8 ha ti lennétek a helyemben mit csinálnátok?
2009. jún. 18. 16:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A 09.31-es válaszolónak üzenem,h mi nem az első gyereknek vettünk 100 ezer ft-os babakocsit,hanem a 2.-nak...ettől függetlenül a nagynak is van már egy másfél szobás lakása,ami ki van adva.De a kérdés nem ez volt.És az is igaz,h mire megveszed a hordozót,a babakocsit,a rögzítőtalpat,mózest stb.már túl is léped ezt az összeget.
2009. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21:31es vagyok. egyrészt nem értem, h miért pontoztatok le. másrészt annyiért vesz 1 ember babakocsit, cipőt, lakást, bármit, amennyiért jónak látja. lehet kapni babakocsit 280ezer ft-ért is! és hol ehhez a 100ezer? másrészt mi közötök van ahhoz, h ki mire mennyit költ??? segítsetek ha tudtok, ha nem, akkor ne írkáljatok össze-vissza.
2009. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, mennyi tyúkeszű nő van ezen az oldalon!
2009. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!