Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira elvagyok keseredve....

Annyira elvagyok keseredve. Más is járt így?

Figyelt kérdés
vettünk babakocsit 100.000 ft-ért és használhatatlan. 3 hónapos baba kinőtte a mózest, ma beletettem a sport részbe de az is szűk és ne is lehet teljesen víszintbe dönteni pedig szerintem átlagos baba 6300g, 63cm, hogyan engednek ilyet árulni? giordani 3per8 ha ti lennétek a helyemben mit csinálnátok?
2009. jún. 18. 16:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

1. nem vennék 100 ezerért babakocsit, mert felesleges

2. ha mégis, akkor megnézném mielőtt megveszem

3. vidd vissza

2009. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani,mert látom,hogy már így is eléggé el vagy keseredve,de 100 ezer forintért szerintem is túlzás egy babakocsi.Ebből az esetből csak tanulhatsz:Máskor,mielőtt megveszel valamit,legyen az drága vagy olcsó,mindíg próbáld ki,vagy kérd az eladó segítségét.És máskor próbálj meg ésszerűen költeni ilyen dolgokra.

Remélem visszaveszik.Sok szerencsét!

2009. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

ha visszaviszi, mit mondjon az eladónak? nincs mire hivatkozni. sajnos ez szopacs...

hülyeség ennyi pénzért babakcsit venni.

mi 50-ért vettünk (Pierre Cardin), 10 hónapja használjuk, tökéletes.

2009. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem fogják visszavenni. hirdesd meg kicsit olcsóbban, hátha el tudod adni. Én is így jártam, bár jóval olcsóbb babakocsit vettem. gyorsan eladtam és az új gazdája nagyon boldog vele!

Nem kell lehurrogni ha ennyiért vette a babakocsit.

sok sikert!!!

2009. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Élőben nem ismerem a babakocsit, de rákerestem. Azt írja hogy a sportrészben van szűkítő, azt kivetted belőle?

Amúgy azt nem hiszem el, hogy a sport részébe nem fér bele, mert az én 8,5 kilós kislányom ennél kisebb sportkocsiban utazik.

Mondjuk így utólag okos az ember, de elég hülye választás volt. Írja is hogy csak fél éves korig használható a mózes abban az esetben ha "átlagos" méretű babád van, és ha nagyobb? 3 hónapos babát pedig nem célszerű sportkocsiban vinni, főleg hogy nem dönthető vízszintig.

Én 40.000 forintért vettem kétfunkciós babakocsit, kislányom már 9,5 hónapos, de ha elalszik benne még mindig el tudom úgy fektetni vízszintbe, hogy nem lóg a lába.

Szóval szerintem már semmit nem tudsz csinálni, csak szívni a fogad.

Bocsi ha nyers voltam, de nem tudom megérteni miért jobbak a 100.000 forintos babakocsik, amik használhatatlanok.

[link]

2009. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Visszavinni már nem tudod, de eladni talán igen. Sajnos így is bukni fogsz rajta. Tdom így utólag könnyű okoskodni, de nem mindíg az ár a lényeg!

2009. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbáld meg eladni, és venni egy jobbat, olcsóbbat. Egy 3 hónapos babának még nem nagyon kéne sport részben feküdni.

A mi kocsink 41000 Ft volt, még ezt is sokallottam érte, de megérte. Noname, de bírja a strapát. Nagyon szeretjük.

2009. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Képzeljétek én ugyanígy jártam avval a külömbséggel, hogy féléves korában nőtte csak ki és nem 3 hónaposan.A miénk is három funkciós.130 ezer volt hordozóval együtt, engem is majd szétvetett az ideg,mert éppígy jártam.És képzeljétek, hogy azért vettem meg ezt, mert nagyon teccett, és terhesen nem nagyon világosított fel senki, hogy milyen a jó babakocsi.Mik az előnyök mik a hátrányok.És nem vagyunk gazdagok, de két gyerekre terveztük.Eztán beidegesedtem, és vettem egy 15 ezres legolcsóbb márkájú babakocsit, és ez két napig működött,azután tolhatatlan lett.felhívtam az üzletet,hogy mi a teendő, de azt mondták, nem tudnak mit tenni,ha akarjuk vigyük szervízbe.Köszi a benzin 5000 Ft lett volna, ezért inkább beidegesedtem, és vettem egy Peg peregot,ami azóta is tökéletesen működik.:))) Ha tudom, hogy ez milyen jó, már az elején ezt vettem volna.Egyszerűen tökéletes, és kívülről is szép.Szóval én is jól megjártam a babakocsikkal.Az aki, azt mondja, hogy miért vettél drágát megérdemled, az igazából írígy ember, és rosszindulatból mondja, ne fogalalkozz velük.Én is megjártam, és erről nem én tehetek, egyébként a minősége nagyon jó volt,az első babakocsinak,de télleg nem három éves korig volt méretezve.Vegyél egy másikat ha nem cserélik ki, nem tudsz mit tenni sajnos.Én valahogy nehezen, de kigazdálkodtam a harmadik babakocsit is, de valahol meg kellett fognom.(hónapokig nem mentem sem fodrászhoz sem kozmetikushoz, és nem vettem magamnak egy évig semmit se ruhát se piperét, és meg tudtuk ezáron venni a harmadikat).Sok szerencsét, remélem kicserélik.Én nem vittem vissza,csak a másodiknál próbáltam reklamálni, de emberszámba sem néztek, csak mondták ők nem tudnak mit tenni, mert ez egy olcsó nem túl jó minőségű áru.(olcsó húsnak híg leve).
2009. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöm ugyan nagy kocsit vett, de azt hiszem egy hónap után el is adta, neki azért volt baja a kocsival, mert baromira nagy volt, és nehéz.

Vissza nem tudta vinni, de egy használt babaholmit is áruló babboltban lehet be tudod cseréltetni.

(Kiskunhalason tudok egy ilyet, ahol beveszi X összegért, de lehet becseréli, Xnek megfelelő mértékben)

2009. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a babakocsi vásárlás előtt közvéleménykutatást tartottam babás ismerősök körében. Eldöntöttem, hogy mit kell, hogy tudjon, és mi nem fontos nekünk. Így mentünk babakocsi nézőbe.
2009. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!