Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád...

Mennyi idős volt a babád amikor megjött szülés után a mensid először? Hány napig tartott?

Figyelt kérdés
Szoptattál még vagy fejtéL, tehát volt tejed?? Nekem öt hetes a lányom és megjött , van még tejem , nem korai még a mensi? Nálatok, hogyan volt?? Köszi a válaszokat..

2012. ápr. 14. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem most pár napja jött meg, a lányom 5 hónapos. Egy hónapja nem szoptatok, mert elment a tejem lassan. 5 napig tartott, most van vége, úgy nézem...
2012. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szülés után 11 hónappal, de még akkor is intenzíven szopizott a kisfiam. Ugyanolyan volt mint régen. Egyébként ez mindenkinél változó, hogy mikor jön meg, bár aki szoptat, azoknál azért később szokott, de ez sem törvényszerű. A lényeg, hogy nem feltétlen jelent bajt az sem, ha korán megjön és az sem, ha későn.

Gratulálok a babához és jó egészséget kívánok! :)

2012. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) csak picit aggódom, mert olvastam, hogy ha megjön akkor legtöbbször utána csökken a tej mennyisége vagy sokszor el is apad, én ezt nagyon nem szeretném
2012. ápr. 14. 16:02
 4/18 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 4 hónapos volt, még szoptattam. A másodiknál 2,5 volt, fejtem, de már alig valamit. Most nagyon fájt, nagyon erős volt minden alkalommal, az elsőnél nem volt vészes. Kb.5-6 napig tartott.
2012. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ne aggódj ez normális és nem korai.

Sok mindentől függ,én négyszer szültem mindegyiknél másként jött meg,1 évre,10hónapra,4hónapra,6hónapra...és sokáig szoptattam,15hó,10hó,14hó és 28hónapig.

2012. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Az elsőnél, mikor még szoptattam, sajnos nem fogadta el többet a lányom, ezért leválasztotta magát. Biztos másmilyen lett az íze, 2 hétig próbálkoztam, fejtem, de nem kérte. De másoknak meg simán ment tovább a szoptatás gond nélkül.
2012. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt és 3 napig tartott.2-3 alkalommal 28 napra jött meg de azóta össze-vissza.15 naponta és tart 2 napig vagy 20 napra és 3 napig tart.Még mindig szopizik 15 hónapos.
2012. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem betöltötte a6. hónapot és utána jött meg,jellege olyan mint terhesség előtt. és még napi 3x szoptatok.most 10 hónapos.sztem ne izgulj!
2012. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14 hónapos korában,4 napig tartott. Még bőven szoptattam, igaz, akkor már 2 hete átaludta az éjszakákat.
2012. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ja és azóta is szoptatom
2012. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!