Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Milyen tápszert...

Anyukák! Milyen tápszert javasolnátok?

Figyelt kérdés
Szóval csak egyszeri alkalomról lenne szó.7 hónapos a babám,rengeteget cicizik,még éjjel is.Viszont nekem most lenne a 20 éves osztály találkozom,amire nagyon szeretnék elmenni(nem mindennap van).És arra gondoltam ,hogy egy szopizást kiváltanék tápszerrel,jobban mondva a párom mert ő marad itthon a kicsivel.Melyiket javasolnátok?
2012. ápr. 14. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

lefejt anyatejet ebben az esetben. teljesen felesleges megvenni egy ekkora dobozzal ha a többit csak kidobod. vagy kérj más anyukától egy adagot, de így már akkor lefejt anyatejet. pár nap alatt tudsz egy adagnyi maradékot kifejni, vagy azzal kezded majd utánna rakod rá.


Amúgy tápszerek mindegyik jó, mindegy melyiket veszed, tartalmuk ízük is szinte ugyan az.

mi milumilt adtunk lányunknak bejött jó volt.

2012. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.A lefejt anyatejet tegyem hűtőbe,vagy inkább fagyasszam?És csak aznap elővenni amikor kell?!
2012. ápr. 14. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem bírnál neki annyi tejet lefejni,hogy egy étkezésre elég legyen?Előtte való nap összegyűjtögetnéd neki :)
2012. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-2 napig elég hűtőbe tenni.Ha tovább tárolnád fagyaszd le.Viszont egy jó tanács :)Az én babám soha nem fogadta el a lefejt tejet.Ha tudod próbáld ki a tiéd el e fogja fogadni,nehogy úgy járjatok mint mi.
2012. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó ötlet.Teszek egy elő próbát :)Remélem meg fogom tudni oldani,mert így sem hagyom itt nyugodt szível.De

a lányokra is nagyon kíváncsi vagyok már!!Szerintetek önző vagyok?

2012. ápr. 14. 18:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy önző!

Menj érezd jól magad, pihenj, és sok boldogságot :)

2012. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Hasonló jókat kívánok én is :)
2012. ápr. 14. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt is próbáld ki, hogy miből fogadja el. Lehet, hogy el sem fogadja a cumisüveget és lehet kanalazni.
2012. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!