Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy fogadta az anyatej...

Kíváncsicska kérdése:

Nektek hogy fogadta az anyatejes babátok?

Figyelt kérdés

Ma estére megjött a havim.Bíztam benne hogy minimum 6 hónapig talán kihúzom, de nem sikerült.(4.5 hó telt el a szülés után)Lányom csak anyatejet kap.Mit várhaok hogy fog reagálni?

Lehet hogy azokon a napokon tápszerhez kell nyúlnom?

Azt nagyon nem szeretném.Vagy vegyem elő a lefagyasztott adagokat és talán akkor ki tudom küszöbölni ha nem akarja elfogadni a cicit?


2012. ápr. 14. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Inkább a második variáció. Bár lehet, hogy nem fogja azt se díjazni, nem mindegyik baba issza meg a lefagyasztott tejet.

Jól rázd azért össze és először ezzel próbálkozz.

Ha nem kellene neki akkor ott van még mindig vésztartaléknak a tápszer.


Egyébként nekem 6 hetesen jött meg először és a lányom abban a percben nem volt hajlandó tovább szopni. Két hétig szenvedtünk és sajnos teljesen elfordult tőlem ebből a szempontból.

3 hónapos koráig fejtem neki a tejet és a végén már tápszerrel is pótolnom kellett neki.


Viszont nem mindegyik baba érzi meg, ha anyukán/anyukában valami változik.

2012. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is 4,5 hónapos volt, amikor először megjött. Meg sem érezte. Sosem volt ebből problémánk hál'Istennek. Simán tudtam szoptatni 16 hónapos koráig, pedig az első menszesz után rögtön beállt 28 naposra a ciklusom.

Remélem neked sem lesz problémád, de ha netán mégis, próbálkozz a fagyasztott tejjel és fejj addig is, amíg tudsz.

2012. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónap után jött meg.Most 7 hónapos a babám,de szerencsésnek mondhatom magam mert észre sem veszi a változást....Lehet nálad sem lesz gond,de persze előbb anyatej ,tartaléknak pedig tápszer.
2012. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miután észleltem hogy megjött arra rá 3 órára szopott.Rendesen evett ahogy eddig.Akkor van esély hogy nem lesz gond?Vagy akkor ezt még nem érezhette?
2012. ápr. 14. 22:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, remélhetőleg nem lesz gond. Nekem 6 hónapra jött meg, érezhetően kevesebb volt a tejem, és ömlött belőlem a vér... :-( Na, de nem fordult el tőlem a lányom, valahogy kihúztuk, elég volt neki az a mennyiség is, illetve pótoltam időnként.

Ha nem fogadná el a fagyasztott tejet (nálunk volt rá példa, igaz, akkor tápszer sem kellett), akkor a tápszer sem méreg!!! Csak átmeneti.

2012. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem méreg!!!Csak egy kicsit csalódott lennék mert tejem meg van szerencsére.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek megy a zöld kezecske :)

2012. ápr. 14. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:

5 hónapos volt a babám mikor megjött, észre sem vette és azóta sem, most 8 hónapos.

Barátnőmnek ilyenkor felhígul a teje és 2 óránként eszik a babája éjjel-nappal, gondolhatod...

Ha kevés lenne neki, szerintem először próbáld sűrűbben mellre tenni, ha nem elég akkor fagyasztott tej, ha nem jönne be neki akkor tápszer.

2012. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem 6 hónapos korában jött meg a havim. Egyik sem vette észre sem.
2012. ápr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8hónapos volt mikor megjött először,most egy éves,még mindig szopik,észre sem veszi.
2012. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én fiaim sem vették észre, amikor megvolt. Igaz nekem már 2 hónappal a szülés után megjött, de soha nem zavarta őket.
2012. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!