Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor ébred éjjel 5 hónapos...

Hányszor ébred éjjel 5 hónapos babátok? Mikor fektetitek? Anyatejes, tápszeres, vagy pótoltok is anyatej mellé?

Figyelt kérdés

Az én kislányom 2-szer, 3-szor is felébred. Sajnos sehogy sem megy a visszaaltatás, mert folyton a cicit keresi.

Napközben ebédre kap tejpépet, és lefekvés előtt tápszert. A többi szopi.

Szerintetek nem gond, hogy ilyen sokszor éhes? Nem sokat eszik napközben sem. Az esti tápszerből is ha sokat evett, akkor fogy el 100-110 ml.

Többeknél olvasom, hogy már rég átalusszák az éjszakát a babák, főleg ha este tápszert kapnak.


2012. márc. 23. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak anyatejes, egyszer ebred 4-kor, es 5 honapos az en babam is. Kitartas :)
2012. márc. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szerencsés vagyok mert a kislányom születése óta átalussza az éjszakákat.Most 9 hós van 4 foga és mostanában kicsit nyűgösebb és volt,hogy megébredt.Ahogy írod még csak 5 hónapos de én estére kipróbálnám,hogy 6 hótól való tápszerrel etetném meg mert az talán laktatóbb és jobban alszik tőle.Vagy vennék Jó éjt! tápszert és azt kapna lefekvés előtt!.

Kitartást!

2012. márc. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnap lett 5 hónapos a kisfiam, anyatejes és ő is jó esetben 2szer kel éjszaka, rossz esetben többször és ő is cicivel alszik csak vissza. Bocsi, hogy kérdezek: a tejpépet kóstoltattad? gyümit szokott kapni 10órai szopi előtt
2012. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tejpépet milumil-t kap. Én sűrűbbre csinálom egy kicsivel, mint ahogy a leírás írja.

Almával már próbálkoztam, de nem eszi meg, így most nem erőltetem. (Még úgy sem, hogy hozzákevertem a tejpéphez.)

Majd ha betöltötte a fél éves kort, akkor újra megpróbálom. :)


Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 23. 08:02
 5/5 anonim ***** válasza:

5,5 hónapos a kisfiam. Tápszeres, napi 2 étkezése már bébiétel vagy tejpép. Este olyan fél 8 körül kap tápit 150 ml-t és fél 10 felé alszik el ölben (de akkor már csak vizet iszik). Átalussza az éjszakát. De az első 2 hónapban olyan hasfájós volt, hogy napi 2-3 óra alvással elvegetált.


Majd neked is átalussza az éjszakát. Kitartás!!! :D Hidd el, a cicizős és tápszeres baba is teljesen más.

2012. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!