Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol voltál 3D vagy 4D ultrahan...

Hol voltál 3D vagy 4D ultrahangon? Melyik a legjobb rendelő? Van ajándékkártyájuk?

Figyelt kérdés
Barátnőmet szeretném meglepni egy kis babamozival, ők nem engedhetik meg maguknak, de tudom hogy vágyna rá. Van olyan magánrendelő ahol lehet ajándékutalványba venni baba ultrahangozást? Mert a pénzt biztos nem fogadná el.
2012. ápr. 15. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Oktogon, de a Pólusi is egy cég. Szuper kedvesek, gyönyörű a felvétel, mindent megmutatnak, elmagyaráznak. Én imádtam Hány hetes a barátnőd? Mi lenne ha bejelentkeznél a nevével illetve elmondanád, hogy meglepi lesz a barátnődnek, közben a barátnődet elhívód egy kis csajos délelőttre/délutánra és elvinnéd a rendelőbe. Hidd el tuti siker! Esetleg méga az Apukát is odarendelheted úgy, hogy ők ne tudjanak egymásról. Aztán a mozi után őket kiküldöd és kifizeted az összeget. Na ?


Gyönyörű ajándék ez, jó barátnő vagy! :D

2012. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Hepinetnél lehet ajándék utalványt venni és több hel..yen is csinálnak babamozit. Pl. Péterfy kórház, Margit kórház, Váci úti Brendon, stb. Nagyon kedvesek is, mi elégedettek voltunk. Keress rájuk a neten, elég sok info van a weboldalukon.

Ja, és.nagyon rendes barátnô vagy!!:-)

2012. ápr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi az IStenhegyi úton(a Géndiagnosztikai kp-ban voltunk.) Mi a Hajdu Krisztina doktornőnél voltunk. Nekünk a szakmai szempont volt a lényeg. Nem tudom náluk van-e lehetőség ilyen kártáyt venni. [link]

Nagyon jó ötlet:) Itt fekszik az ágyon az ember,s egy nagy plazma tv-n nézi amit vizsgál a doki. S még dvd-t is adnak emg pár fényképet. :)

2012. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is az istenhegyin voltam az első babómmal, de nekem nagy csalódás volt, mert nem a szokott doki volt, hanem éppen valaki helyetesíttette, amikor mentünk a megbeszélt időpontra. Nem feküdt jó helyen a gyerek,(szerinte) két három perc próbálkozás után feladta és mondta hogy hát nem lát semmit, majd legközelebb. Persze a pénzt elkérték, így oda többet biztos nem megyünk.

Ők nem állnak olyan jól anyagilag mint mi, persze lesz mindene a babának, csak próbálnak "luxus" dolgokra nem költeni, de én most várom a másodikat és tuti megyek 4D szeretném ha ő se maradna le egy ilyen élményről csak a pénz miatt, meg ugye sok mindent szerettem volna neki adni kölcsön vagy akár örökbe, de pont úgy jött ki hogy nekünk is szükségünk lesz rá a kistesónál. Legalább ennyivel szeretném "kárpótólni".

2012. ápr. 16. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Mennyi idő van köztetek?Fiúk vagy lányok lesznek?

2012. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-4hét kb. neműket még nem tudjuk.
2012. ápr. 17. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!