Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen ajándéknak...

Anyukák, milyen ajándéknak örültetek volna szülés után?

Figyelt kérdés
Nemsokára szül egy kedves ismerősünk és a párommal valami olyan ajándékot szeretnénk majd adni neki(k),aminek örülne,de hasznos,nem tucat (nem a 100. rugi) és mégis a babához kapcsolódik...ötlete van valakinek? :)
2012. ápr. 16. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
milyen ertekben?
2012. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Babanapló, láb és kézlenyomat készítő. Emellett ami hasznos az a pelus, ha ruhát nem akartok. Azért anyukának "illik" vinni nem K betűs szűrt üdítőt, esetleg Laktoherb teát. Én ezeket kaptam, vagy örültem volna nekik.
2012. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nehéz dolog, mert kérdés mit kapott, mi az ö számára fontos, tetszö dolog.


Pl én kaptam unokatesómtól egy babanaplót és áss csodát még egy sem volt. tök örültem neki.


én egyszer babafénykép albumot ajándékoztam vaakinek és tök örült, mert nekik sem volt és a gyerek elsö évét rakták bele.


szerintem ami még nagyon jó, láttam egy barátnömnél,ami egy képkeret és 12 hely van a képnek. vagy is minden hónapban kell egyet csinálni. annyira érdekes volt, egymás után a képek, hogy változott a gyerek arca.

2012. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A kéz és láblenyomat készítőnek én is örültem volna. :) Esetleg fotóalbum.
2012. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint babanaplónak, ill. olyan pelenkának amit használni fogunk, örülnék legjobban :)

A pelenkáról mindenképp tájékozódj előtte, és ha nem akarod, hogy olyan snassz legyen, pelenkatorta nevezetű csodát is csinálnak, nagyon mutatós :)


34 km

2012. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2-3 ezres határban gondolkodunk,a kéz-lábnyomat készítő ötlete nagyon tetszik,köszönöm! :)
2012. ápr. 16. 13:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy masszazs utalvanynak!:-)

En legalabbis ezt adtam a noveremnek anno,nagyon orult neki,asszem 3 honapig tudta felhasznalni.

Azota en is szultem mar es voltam masszazson 2 honappal szules utan,a legjobb testi-lelki kikapcsolodas volt!

2012. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok!

Bar ez nem a babahoz kapcsolodik,de az anyukakrol mindigmindenki megfeledkezik,pedig szerintem ilyesmi nem tucat ajandek lenne!

2012. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én ezeket kaptam:olyan rugi amire az volt írva kedvenceim:cumi,tökfőzelék,tejcsi....stb Nagyon édes volt.Csoki,pelenka,babakaja,popsitörlő,rágóka,babaágynemű,babafürdető,sampon.Én mindennek nagyon örültem :)

Ha valami különlegesebbet akartok venni az lehet feliratos body,babanapló,fotókönyv,kéz-lábnyomat készítő,saját névvel ellátott kifogó/pelenka.

2012. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy kicsinyes, de én egy pelenkatortának nagyon örültem volna. A barátnőim és a sógornőm is kaptak a baba születése után, egyik szebb volt mint a másik és nekem nagyon megtetszett de mi nem kaptunk ilyet. Főleg egy saját készítésűnek!
2012. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!