Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szept. Eleji babának mi...

Szept. Eleji babának mi kellhet még? Mit hagytam ki?

Figyelt kérdés

Második baba, az elsp téli volt,ott nem igazán voltam bajba mit is vegyek,msot viszont vannak kételyeim....


Ugye bundazsák még nem kell, de akkor ha sétálunk kocsikabát harisnya vagy mi kellhet??? ISmerőseim közt is mindneki téli, így nagy bajba vagyok. Segítenétek???


2012. ápr. 16. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

dehogynem. vegyél egy 56-62es vékony bundazsákot meg egy 62 vagy 68as vastag overált.

mire kimehettek már szept. vég lesz...

2012. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem októberi a kisfiam, mi pulcsi-nadrág-body-harisnya-pléd szerkóban sétáltunk november elején, annyira jó idő volt...

Szerintem max. egy un. "levegőztető ovarall"-t vegyél,de az sem biztos, hogy kelleni fog az elején. Ja, meg vékony átmeneti sapi, az biztosan kell. A kocsikabát nem annyira célszerű, mert a babkocsiban könnyen felcsúszik a háta,jobb a vékony átmeneti/levegőztető overall.

2012. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most még nem vennék neki overállt. Mivel második gyerek, úgyis egyből viszed majd sétálni, és október végéig még bőven nem kell overáll, bőven ráérsz venni egyet akkor, legalább akkor már a méretet is jobban látod.

Szeptemberi sétákhoz vegyél neki egy vastagabb rugit meg egy jó meleg kisplédet.

2012. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom szept.1-jén született.Már 4 naposan kinnt voltunk a levegőn olyan jó idő volt!Egy vastag polár rugi volt rajta +body,és egy pléd.

Bundazsákot csak október végén vettünk.

2012. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szeptember elején szülök, már alig várom, pedig még van jóóó sok idő. Van egy 3 éves kislányom aki márciusi, róla nagyon sok ruha maradt, még olyan is amit nem hordott, most én nem vásárolgatok igazából minden megvan, majd akkor ha szükség lesz rá. Sajnos nagyon hamar kinövik a pici ruhákat, fölösleges 56-os körüli zsákot venni, ha egy kicsit nagyobb elfér benne, de később is tudod használni.
2012. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kiszámítani, az időjárástól is függ.

Van egy augusztus végi és egy szeptember végi gyerekem, amikor a szeptemberi született, október végéig szinte nyárias meleg volt.

Én inkább a rétegességre törekednék. Legyen olyan felső kardigán szerű, ami védi a nyakát-kezét, és persze sapka. Alulra meg a takarókat is lehet "sokszorozni" vagy variálni az időnek megfelelően.

Amúgy szerintem ha már van nagyobb gyerek, akkor irreális, hogy majd szeptember végéig a lakásban dekkoltok, mi egy hetesen már mentünk sétálni, muszáj volt a nagy miatt.


Én meg a május elejével vagyok bajban. Most próbálok szortírozni. :o)

2012. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!