Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesti kismamák! Melyik a...

Budapesti kismamák! Melyik a legnagyobb babaáruház ahol bőven van választék babakocsikból és mindenből ami a babának kellhet?

Figyelt kérdés
Itt vidéken csak kis üzletek vannak, ezért szeretnénk inkább ott körülnézni.
2010. máj. 13. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad az árfekvést, de ezek a legnagyobbak:


www.brendon.hu

kenguru boltok , [link]

[link]

www.minimano.hu

[link]

2010. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha a pénztárcádnak mindegy, akkor Brendon (brendon.hu), ha szűkösebb, akkor én az Elefáni babadszkontot ajánlanám. (Honlapcímet fejből nem tudom, googleba írd be)
2010. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

A Brendon-t meg a Mini manó-t én is ajánlom, csak a brendon nagyon drága.Én még ajánlanám a Baby Outlet-et ( www.babyoutlet.hu )ott is van választék, és nagyon sok olyan termék van ami Brendon-os csak kifutó termékek, és olcsóbbak mint a Brendon.Én pl. ott vettem a fiamnak 0-18Kg autósülést nagyon jó áron, és nagyon szeretjük.

Az Elefáni Babadiszkont-ról csak hallottam egy ismerősömék járnak oda, de azt mondják nagyon jó, és nagy a választék.A honlap címe: [link]

De most majd a kiscsajnak én is elakarok oda körül nézni. :)

24h kismami

2010. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a Minimanó a legjobb. Legalábbis régebben jó volt, bő választékkal, mindenféle árfekvéssel.
2010. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Az elefáni is nagyon jó szerintem! Bútort én a faktumban vettem.
2010. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekünk a Mária bababolt jött be

www.bebibolt.hu - a cime

2010. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

www.babaholmiolcson.hu


nem kell neten vásrolni, be lehet menni és válogatni

2010. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, megnézegetem mindet.
2010. máj. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!