Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora a lakásotok? Hány...

Mekkora a lakásotok? Hány szobás? A babáitoknak különszobája van?

Figyelt kérdés
gáz az ha a két gyerek 1 szobában van? kb 2-3 év korkülönbség és ha különböző neműek?
2009. jún. 19. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nálunk három gyerek van. A pici egyelőre velünk alszik egy szobában, ami kb. 5x5 m-es lehet. A nagyobbak pedig egy másik szobában együtt, ők 6 és 9 évesek. Most szeretnénk egy szobát még építeni.
2009. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Abszolút nem gáz, én 12 éves koromig laktam együtt a 4 évvel fiatalabb öcsémmel, semmi hátrányát nem éreztem, sőt, mai napig nagyon jó a kapcsolat köztünk.


Mi amúgy 1+2fél szobás lakásban lakunk, még van külön szobája a kislányunknak, mert még csak 3an vagyunk :)


9 hós kislány anyukája

2009. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz. Majd egy kis kuckós megoldással el lehet különíteni nekik később egy kis magánbirodalmat, ezt kb iskoláskorban kezdik majd igényelni.

Amúgy rengeteg ismerősöm felnőtt úgy, hogy egy szobában laktak a tesójával/tesóikkal. A körülményekhez nagyon jól tudnak igazodni a gyerekek....


Nekünk 2,5 szobás a lakásunk, a lányunk 9 hós és még velünk egy szobában alszik.

Februárra várom a kistesót, és úgy lesz megoldva, hogy átmenetileg a hálószobánkban alszik majd a bébi velem, a lányka meg apjával abban a nagy szobában, ami aztán a gyerekszoba lesz - és amin majd osztozik a két lurkó, függetlenül a nemüktől.

2009. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Albérlet, másfél szobás. Külön szobája van a kisfiamnak.

Amúgy szerintem semmi gáz nincs azzal, hogyha két testvér egy szobában alszik, sőt, számomra ez a normális gyerekkorban. Én is egy szobában laktam öcsémmel 12 éves koromig, ő 3 évvel fiatalabb nálam.

2009. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a mi lakásunk nagy, majdnem 90 nm. a fiam velünk alszik még, 13 hónapos. karácsonyra szeretném ha készen lenne a szobája, most még raktár:) ha lesz kistesó, szerintem együtt fognak lakni.
2009. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi maganhazban lakunk es van 3 szoba de en kozos szobat akarok majd nekik.Egyelore 1 gyerek van 4 honapos es meg velunk alszik egyszobaba,most akarom kulontenni es majd jovore remelem lesz szobatarsa is:)Szerintem az jo ha egyutt lesznek.En mindig szerettem volna egy tesot es biztos,hogy nem kertem volna kulonszobat....:)De sajnos egyke maradtam:)
2009. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én mindig is együtt laktam az öcsémmel(egy szobában)

Most "csak" egyszobás a lakásunk,a nyáron akartunk nagyobbat venni de ebben a válságos időben nem megy:((majd jövőre.

2009. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 szobás a lakásunk, nagy a gyerekszoba, és ha lesz tesó, akkor együtt lesznek majd a fiammal. Én is egy szobában nőttem fel a húgommal, és nagyon jó tesók vagyunk.
2009. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk két nagyszobánk van, eddig háló + nappali. Most bajban vagyunk, mert ugye a kényelmes háló részt nem szeretnénk feladni, így még velünk lesz a bébi, ha megszületik, egy szobában. A válaszokból úgy vettem észre, hogy általában ragaszkodnak a hálóhoz is.. pedig én is egy szobában nőttem fel öcsémmel, mert ugyanilyen két szobás lakásunk volt, anyuéknak nem volt külön hálójuk: nappali kinyitható kanapéval...
2009. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz semmi gond velük.

Nekünk a ház 6 szoba + 2 nappali, összesen 240 m2. Ez két lakás, egyik a miénk, másik a szülőké. Nálunk van 3 szoba + nappali, 130 m2. Kisfiunk külön szobában alszik.

2009. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!