Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amíg át nem tör a fog addig...

Amíg át nem tör a fog addig fáj. De mi van ha egy pici része (sarka) már áttört?

Figyelt kérdés
Attól ugyan úgy fáj neki, amikor a "többi része" töri át az ínyt?
2012. ápr. 16. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy akkor már nem fáj neki annyira.


1 éves fiúcska mamája

2012. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nálunk semmi különbség nincs, míg a teljes hossza át nem törik. 15 hónapos, 4 foga van. És úgy érzem, sose nő ki az összes. Meg hogy 4 hónapos kora óta majdnem folyamatosan fogzik... nem sieti el :D
2012. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekunk mar akkor jobb lett mikor a fog meg nem is latszott de az iny mar megrepedt, innetol most vagyunk 3.napon es mar villog az elso fogacska. Szerintem olyankor mar nem feszul annyira az iny. Most viszont mar jon is egybol mellette a masodik azzal megint pocit nyugoskodik, de nem veszes. Onnatol mar amugy is csak nehany nap bar nem tudom melyik fogrol van szo a hatsok biztos nehezebben bujnak.
2012. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!