Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kicsi fiam nagyon de...

1 éves kicsi fiam nagyon de nagyon szenved az örlő fogaktól egyszerűen nem akar kibújni, mivel már áttört de valahogy megállt a kijövetelbe. Mit adjak neki hogy ne szenvedjen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 10:05
 1/4 A kérdező kommentje:
most tudom csak folytatni a kérdésem szóval közben jól legyengült a fogak miatt az immunrendszere így egy jókora torokgyulladást is összeszedett:((láza már nincs 3-4 napig sajna az is volt így mivel 39,4 volt a szája belül tiszta hólyag,szóval kijut neki a rosszból kapott már Nurfent,Germicidet,Dentinoxot de már nem nagyon segítenek meg nem is nagyon szeretném tömni vele így ha valami jó kis homeós bogyót tudnátok ajánlani azt megköszönném:))
2011. dec. 18. 10:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdv Sorstárs!

Az én fiamnak is egyszerre négy örlő foga jön csak ő 19 hós!1 hete se éjjelünk se nappalunk!Vmelyik éjszaka ő is nagyon belázasodott!Mi is felváltva használjuk a nurofent és a Germicidet persze akkor csak ha nagyon indokolt!

Viszont mikor nincs láza de látom rajta hogy nagyon nyügi,és hogy nagyon szenved akkor chamomilla vulgaris 30 ch-t adok neki!nekünk sajnos a 15-ös semmit nem ért!A 30-ból napi 3-4X5 szemet lehet adni max a 15-ből meg korlátlanul!Azon kívül van még a Viburcol kúp ami szintén homeós,van is itthon nekünk is de már szegénynek azt nem akarom dukdosni mert ő attól is nagyon sír!persze mondjuk én sem örülnék neki!

De itt még tájékozódhatsz:

[link]

www.homeopatiainfo.hu


Remélem tudtam segíteni!

Kitartás!

2011. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húha nagyon sajnálom a kicsikédet,hisz tudom vagyis gondolom az én kicsikémről hogy mit meg nem szenvedhet:(((Igen tudtál nagyon köszi aranyos vagy és remélem az ünnepekre kibújnak azok a fránya fogak és vidáman bontogassák majd az ajándékokat mind a te kicsikéd mind az én tökikéim:))Kelleme Ünnepeket nektek!!!:)
2011. dec. 18. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Igen én is kívánom,hogy felhőtlenül bontogassák az ajándékokat!

Boldog ünnepeket neked és családodnak is!

2011. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!