Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babakocsit olcsón...

Nikibubi kérdése:

Újszülött babakocsit olcsón Pesthez közel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Újszülött babakocsit keresek uniszex színben(narancssárga vagy vajszínben) nagyon olcsón,lehetőleg esővédővel,lábzsákkal,újszülött táskával(nem pelenkázó!),max 15-20 ezer Ft-ért.22.kerületi vagyok,úgyhogy nagyjából kocsival is fél óra alatt elérhető helyek jöhetnek csak szóba.

Köszönöm előre is a válaszokat!



#újszülött #babakocsi #babakocsi olcsón #uniszex babakocsi #olcsó újszülött babakocsi
2012. ápr. 17. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nézzél szét a vaterán vagy a teszveszen nagyon szépek vannak!
2012. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csepeli bababolt?
2012. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, mi az az újszülött táska?

Keresgélek.

2012. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Csepeli is jó lenne,ha tudsz valami jó és olcsó helyet,esetleg weblapcímet,ahol meg lehet nézni,hogy milyen babakocsik vannak ott! :D

Kedves 3.!

Arra a táskára gondolok,amit a kismama visz mindenhova magával,hogy ne kelljen magának táskát vinnie,belefér a babának pelenka ,törlőkendő,cumisüveg stb.Lehet,hogy én fogalmaztam meg rosszul,sőt biztos,nem tudom,mi a pontos neve,de az biztos,hogy nem pelenkázótáska.

Köszönöm a segítségeket!! :D

2012. ápr. 18. 08:06
 5/20 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Na én azt hívom pelenkázó táskának. :)

Amennyire tudom, az ennyire olcsó kocsikhoz nem nagyon szokott lenni. DE: ha bemész egy táska boltba, ott 2-3000ft-ért tudsz venni olyat, ami erre a célra megfelel bőven.:) Mi úgy választottunk, hogy ne bőr/műbőr legyen. valamiféle oldaltáska erre a célra nagyon jó.

Na, majd keresgélek neked kocsikat, ha alszik a babóm :)

2012. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

[link]

A csepeli bababolt honlapja.

2012. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyjából ezeket találtam újan, vaterán. Boltban kb 28tól vannak Neked megfelelők. Második kocsi lesz? Mekkora baba?

Ha ilyen nagy kocsit választasz, mint pl az utolsó, akkor én vennék bele egy textil mózest (2-3000ft vaterán), mert mikor nekünk is nagy babakocsink volt, elgurult benne a pici, és nem is szerette. Mihelyt textil mózes is volt, és ahhoz úgy hozzá ért, jókat aludt.

Esetleg ha megmondod, ezek közül melyik tetszik leginkább, akkor keresek még tovább.

Én mindig használt babakocsit veszek, sokkal jobban megéri. szólj, ha olyat is nézhetek :)

2012. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Tudom, hogy nem mind Pesti, de 1600-2000 ft körül elviszi a posta!


na nézzük, mi van az outletben :)


[link]


[link]


Na, akkor várom válaszod, hogy lehet-e használt. :) Illetve, hogy lehet-e postázós. :)

2012. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hú, a színt nem is néztem. Majd azért mondd meg, fazonra melyik tetszik inkább.
2012. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

használtak :


[link]


[link]


[link]


na ehhez már csak a táska hiányzik :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!