Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennél jobb újszülött babakocsi...

Ennél jobb újszülött babakocsit tudtok nekem mondani?

Figyelt kérdés

Ezt a kocsit: [link] néztem ki a neten. 55-60 ezer lenne mózessel együtt.


Tudtok ajánlani hasonlót olcsóbban?


Ti ezt megvennétek?


Chipolinóról tapasztalatok?


2011. máj. 17. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen árban a Bergon ezerszer jobb!!!!
2011. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekünk volt mózeses babakocsink, de nem igazán használtuk ki, januári a babánk. Én olyat vennék, amire dokkolható a hordozó. Szóval ilyen+hordozó. Ebbe ha télen születik a baba, tudsz tenni bundazsákot. Nekünk volt most télen a sport részbe, nagyon jó volt, majd 1 éves volt a kisfiunk a télen, de a legnagyobb hidegben is vittem, bundazsák+overál volt rajta, alatta harisnya és body. A bundazsák asszem 7 ezer volt. Ilyenre gondolok:

[link]

2011. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2011. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek: a bergon.hu weblapon átnéztem az összes Bergon modellt, de csak a q12-est találtam, ami könnyebb fajta, és elől bolygó kerekei vannak, de az ára 82.000Ft ( [link]



Második: Nektek milyen kocsitok van konkrétan?

2011. máj. 17. 21:17
 5/17 A kérdező kommentje:
21:16-os: köszi, ez jó lenne, de hordozó nem kell, mert az már van.
2011. máj. 17. 21:20
 6/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok, szerintem fontos, hogy bolygósítható legyen legalább elől a kereke, olyat keress. Meg ha akarod kocsiba tenni, befér-e a csomagtartóba. Meg a nagyobb kerekek jobbak. Nagyon rosszak a járdák, a kicsi kerék elakad. Ha buszozni is fogsz, kisebb, könnyebb babakocsit keress.
2011. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mi ilyet veszünk, sztem sok különbség nincs közte, csak az ára.

Chipolino Baby Max Flora


[link]

2011. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2011. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok, nekünk Pierre Cardin 682-es van.


[link]

2011. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok, de az első kerekei a Pc-nek elég kicsik, más baja részemről nincs. Na, meg egy 10kg-s gyerekkel én már nem tudtam felemelni a múltkor a lépcsős buszra egyedül. Többet sem próbálom. Azóta csak alacsonypadlóssal járunk, ha megyünk, vagy gyaloglunk.
2011. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!