Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy egy baba...

Létezik olyan, hogy egy baba nem akar enni?

Figyelt kérdés
Az enyém már legalább 1 hónapja alig eszik de kétségbeejtően keveset. Ilyenkor mi van? Kezdjem hozzátáplálni? 4hós, anyatejes, 3160-al született most 5760g de 1 hónapja jó ha heti 100g hízik azt is úgy, hogy szinte diktálom bele. 7x eszik 60-80 grammokat ez szerintem egy újszülött adagja.
2009. jún. 19. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nem refluxos( lehet hogy nem helyesen írom) mert azok nem esznek és a végén már össze is zárják a szájukat.
2009. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem! Megnézték mert eleinte nagyon bukós volt.
2009. jún. 19. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

enyém 3 hósan kezdett fogzani, 4 hósan már kibújt neki kettő. Nagyon rosszul evett, akár cici, akár cumisüveg, de mindenképp nyomhatja az ínyét.

Mi sem híztunk többet mint ti, de most már több mint 10 kiló, pedig nincs egy éves, szóval teljesen normális a súlya vagy talán kicsit több is az átlagnál.

2009. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt írod eleinte a vízsgálat otta elteltt több hét hónap ? Csak azért gondolkozok mert az én ismerösöméknél már 7-8 hónaposan nem gondolták hogy gondvan az elsö orvos nem is vette észre és refluxos volt.Már össze szorította a száját.
2009. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként jól van, kaki, pisi van? Élénk, érdeklődő, mozgása, értelme fejlődik? Testhossza növekedik? Ha igen, akkor minden rendben. 6 hós korra kell megdupláznia a születési súlyát. Ahhoz meg nem sok kell! Szerintem ne méregesd, hogy mennyit eszik, csak kiborulsz és nincs ilyen, hogy mennyit kell ennie egyszerre. Ne feledd, hogy a tejed összetétele, mennyisége is változik a nap folyamán. A heti 100 gramm ebben a korban teljesen normális. Az enyém sem hízott többet, sőt volt, hogy kevesebbet, de havi átlagban megfelelően gyarapodott.Ha igény szerint szoptatod, akkor nagy baj nem lehet, annyi tejed van, amennyi kell. Féléves koráig fölösleges a hozzátáplálás.
2009. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, minden teljesen teljesen rendben van. Már hasról hátra fordul, nevetgél, jó kedvű, nem aluszékony stb. A dokinéni sem mondott semmit a súlyára, hogy kevés lenne vagy bármi csak én aggódom mert olyan nagy babák vannak mostanában. Persze tudom nem vagyunk egyformák. Egyébként 52cm-el született, most pedig 62. Szerintem ez így jó csak a súlyt keveslem. De igazából már utánanéztem itt a neten, elvileg az is normális.

Na, mindegy azért én elkezdem vele a kóstolgatást hátha megtáltosodik. Lehet, hogy már unja a "banánt". :)

2009. jún. 21. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!